В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Інтернет-магазин «Побудуй» пропонує широкий вибір пристроїв, які призначені для захисту електромережі: стабілізатори напруги, автоматичні вимикачі, диференційні автомати тощо. Подібні товари зможуть своєчасно виявити небезпечні зміни в електричній мережі й самостійно вимкнути електроустановки в разі перевантаження або короткого замикання. При цьому кожен прилад відрізняється своїм власним функціоналом і призначенням.

Представлені різновиди пристроїв

Стабілізатори напруги вже давно є буденною і незамінною річчю в кожному будинку, в якому активно використовуються різні електроприлади. Подібні пристрої дозволяють регулювати потоки електричної енергії й справлятися з їх перепадами, при цьому захищаючи їх від високовольтних імпульсів і перевантажень.

Автоматичні вимикачі допомагають охороняти електромережу від теплових перевантажень і коротких замикань. Такі пристрої застосовуються для розриву електричного кола в тому випадку, коли показники струму перевищують необхідні показники. На сьогоднішній день існує декілька типів автоматичних вимикачів, найпоширенішими є тип «АС» і «С».

Диференціальні автомати вдало об'єднують в собі функціонал УЗО і автоматичного вимикача. Зазвичай вони використовується для захисту людини від ураження струмом при його витоці або контакті з струмоведучими елементами. Диференційовані автомати є індивідуальною підгрупою товарів, в яких використовується механічний тип управління, що дозволяє перешкоджати появі пожежі.

Купити захист електромережі

Якщо ви хочете вдало купити спеціалізовані прилади для захисту електромережі, необхідно розуміти, що на вартість пристроїв буде безпосередньо впливати ефективність і надійність представленого товару. Тому на даній групі товарів краще не економити і вибирати перевірені пристрої, які в подальшому зможуть неодноразово виручити вас і миттєво спрацювати в небезпечній ситуації