В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Водопровід є невід'ємною частиною будь-якого житла. На сьогоднішній день вже неможливо уявити комфортне життя без звичних всім зручностей. Величезна кількість виробників використовують різні матеріали для виробництва водопровідних труб, що може збити з пантелику кінцевого споживача. За умови розумного вибору можна зробити якісний, довговічний, естетичний ремонт під будь-який інтер'єр.

Труба для водопровода.jpg

З чого виготовляють труби для водопроводу?

Кінцева ціна водопроводу буде залежати від матеріалу, з якого виготовляються труби. Серед найбільш поширених варіантів можна відзначити:

  • металопластик;
  • поліетилен;
  • поліпропілен.

Металопластик – найбільш поширений вид, який відрізняється доступною ціною і високими експлуатаційними якостями. Постійно застосовується при самостійному виконанні монтажних робіт. Для власноручного монтажу та підключення не потрібна наявність дорогого спеціалізованого обладнання. Крім того, даний варіант виробів надійним чином захищений від корозії, не проводить електрику.

Труба з металопластика.jpg

Поліетилен знайшов своє призначення для холодної води. Вироби дозволяють зберігати міцність навіть при дуже низьких температурах, завдяки чому користуються попитом на заміських будинках, дачах. Відрізняються простотою монтажних робіт, легкою вагою та тривалим терміном служби (до 50 років).

Труба з поліетилена.jpg

Поліпропілен вважається найбільш оптимальним й сучасним варіантом. Акуратний, міцний матеріал володіє естетичним виглядом. Процес з'єднання відбувається за допомогою паяльника і зварювання, утворюючи надійні, герметичні шви. Середній термін служби перевалює за позначку в 30 років.

Труба з поліпропілена.jpg

Як вдало купити водопровід?

Якщо ви хочете вдало купити водопровід за вигідною ціною, то слід відповідально підійти до питання вибору товару. Для початку слід визначитися із застосуванням і умовами експлуатації водопровідної труби:

  • для опалення;
  • для водопостачання;
  • для технологічного трубопроводу.

Далі необхідно зупинити свій вибір на матеріалі й діаметрі виробу. Підбір діаметра буде залежати від наступних факторів: числа стиків, напору води, довжини трубопроводу. У нас представлені всі ходові діаметри від 16 до 63 мм. Беріть до уваги насосне обладнання і температуру струменя. Для вірного виконання розрахунку можна знайти спеціальні формули або звернутися за допомогою до менеджерів нашого магазину.