В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
20
6394

Фітинги для зшитого поліетилену

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фітинги для зшитого поліетилену – це сполучні муфти, розгалужувачі та переходи для трубопроводів із зшитого поліетилену. Цей матеріал з'явився досить давно, але в Україні лише набирає популярності. Зі зшитого поліетилену можна монтувати системи водопостачання та опалення. Міцність і надійність цього матеріалу перевершують найближчих конкурентів. Розберемося які фітинги для зшитого поліетилену можна купити і коротко торкнемося, що це взагалі за матеріал.

Фітінги для зшитого поліетилену

Переваги та особливості зшитого поліетилену

Поліетилен один із найпоширеніших у побуті та промисловості матеріалів, але для створення трубопроводів застосовувався з обмеженнями і в основному у вигляді труб із ПНД (поліетилен низького тиску) ті самі чорні труби із синьою або сірою смугою. Зшитий поліетилен відрізняється фізичними властивостями за рахунок іншого принципу побудови полімерних ланцюжків. Хімічний склад при цьому не змінюється. Молекули полімеру з'єднуються у своєрідну тривимірну сітку з поперечним та поздовжнім скріпленням молекулярних ланцюжків. Як саме формується така структура ми пояснимо в окремій статті, на практиці важливо, що виходить міцний, стійкий до механічних деформацій матеріал, що відновлює свою структуру після деформації. Після «зшивання» у поліетилену:

 • зростає температура плавлення;
 • зменшується крихкість за низьких температур;
 • збільшується міцність, а значить і тиск, що витримується;
 • з'являється пам'ять форми, що дозволяє матеріалу відновлюватися після деформацій, для чого його потрібно нагріти.

Існують різновиди труб із зшитого поліетилену для:

 • водопроводу – з промитим внутрішнім просвітом придатні для питної води (також можуть застосовуватися для опалення, але їх ціна вища);
 • систем опалення – можуть витримувати температуру теплоносія до 95°С;
 • теплої підлоги – зі зниженою товщиною стінки для покращення тепловіддачі.

Коротко про переваги зшитого поліетилену:

 • не іржавіють та не окислюються;
 • можуть витримувати тиск до 10 бар, якщо температура рідини всередині 90°С, і до 25 бар, якщо температура не перевищує 25°С;
 • можуть використовуватися при низьких температурах навіть якщо вода всередині замерзне то вона не розірве труби, але можуть бути пошкоджені фітинги;
 • можуть короткочасно витримувати температура рідини до 100°С;
 • гарантований термін служби щонайменше 50 років.

Різновиди та переваги фітингів для труб із зшитого поліетилену

Можна купити пластикові чи металеві фітинги (латунь, бронза) для зшитого поліетилену. Розберемося в їх відмінностях та способах монтажу.

 1. Компресійний монтаж за допомогою різьбового з'єднання. Схожий на аналогічне сполучення для металопластикових труб. У комплект фітингу входить сам фітинг зі штуцером обтискне кільце з розрізом та гайка накидна. Якщо передбачається обслуговування з'єднання, рекомендуємо купити фітинги для зшитого поліетилену саме цього типу. Більше того, компресійні фітинги не можна ховати в стіни або в стяжку підлоги.
 2. Прес фітинги для зшитого поліетилену – це найпоширеніший варіант через простоту та надійність. Але тут потрібен спеціальний інструмент:
  • труборіз, щоб край труби був рівний і чітко під 90 °;
  • вальцювальник для розширення труби – тут діаметр штуцера трохи більший за діаметр просвіту труби;
  • прес для натягування обтискного кільця на трубу зі штуцером всередині.

  Такі з'єднання є капітальними, їх допускається замуровувати в стіни і підлогу. Зняти такий фітинг із труби із зшитого поліетилену не можна, потрібно лише зрізати. Ціна на прес-фітинги для зшитого поліетилену найнижча в порівнянні з іншими варіантами. З'єднання надійне та виконати його неправильно практично неможливо, на відміну від паяння поліпропіленових з'єднань.

 3. Електрозварні фітинги - всередині фітинга закладена металева нитка, яка нагрівається при підключенні до зварювального блоку до 170 ° С і сплавляє трубу з муфтою намертво. Найчастіше такі фітинги для труб із зшитого поліетилену використовуються для труб великого діаметру (більше 40 мм) і при монтажі систем водопроводу та опалення використовуються дуже рідко.

Як вибрати фітинги для зшитого поліетилену

По-перше, краще вибирати труби та фітинги одного виробника. Незважаючи на стандартизацію, можуть бути відмінності в частки міліметра, а потім проблеми з герметизацією з'єднання.

По-друге, потрібно робити розрахунки із запасом, перш ніж купити фітинги для зшитого поліетилену. При монтажі часто виникають позаштатні ситуації, щось доведеться перенести, перепідключити, десь замінити невдале з'єднання.

Врахуйте, що у нас можна купити фітинги для зшитого поліетилену всіх різновидів:

 1. Муфти сполучні в тому числі з переходом з прес фітингу на різьбу для підключення опалювальних та сантехнічних приладів.
 2. Кутовий фітинг для різких змін напряму труби під 90 °. Також є варіанти для стикування труб із зшитого поліетилену з обох боків та для переходу на інші типи з'єднань.
 3. Трійники для створення відгалужень.
 4. Заглушки для тимчасового та постійного закупорювання окремих ділянок трубопроводів.
 5. Згони для подовження та приєднання окремих ділянок трубопроводів.

Чому вигідно купити фітинги для труб із зшитого поліетилену у нашому інтернет-магазині

Ми великий інтернет-магазин і піклуємося як про інтереси покупців, так і про власну репутацію. Тому продаємо лише якісний товар від перевірених виробників. Всі інструменти та матеріали, які можна купити в нашому магазині, відповідають заявленим характеристикам і прослужать до кінця експлуатації всієї системи.

Крім того, у нас можна купити й інші матеріали, та інструменти для будівництва та монтажу інженерних комунікацій:

 • сталеві радіатори опалення та регулятори температури до них;
 • електроінструменти: дрилі, болгарки, перфоратори, штроборізи тощо;
 • утеплювачі для дахів та фасадів;
 • мансардні вікна та горищні сходи;
 • насоси розширювальні баки та готові насосні станції.

Якщо з'явилися питання на вибір або хочете дізнатися, як купити фітинги для труб зі зшитого поліетилену у вашому місті телефонуйте  (0800)50-54-52.

Питання, що часто виникають про фітинги для зшитого поліетилену:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фітинги для зшитого поліетилену?
 • Ціна на Фітинги для зшитого поліетилену від 20 до 6 394 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Фітинги для зшитого поліетилену?
 • Фітинги для зшитого поліетилену FADO

  Фітинги для зшитого поліетилену Rehau