В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Штангенциркуль

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Штангенциркуль - це вимірювальний прилад високої точності, що складається з штанги і ноніуса (повзунка). На штанзі нанесена міліметрова розмітка на ноніусі ще одна на десяті частки міліметра. Це один найпотрібніших вимірювальних приладів, простий і зрозумілий в застосуванні, з доступною ціною і високою точністю. На штанзі-лінійці і повзунку ноніусі є дві пари робочих поверхонь (губки). Основна пара губок для вимірювання зовнішніх розмірів деталей і пара малих губок зі зворотним ходом для вимірювання внутрішніх діаметрів отворів.

Класифікація штангенциркулів

Залежно від особливостей роботи зараз можна купити штангенциркулі наступних різновидів:
 1. Ноніусні - класичний варіант зі шкалами на штанзі і на самому повзунку. Бувають з глибиноміром і без. Глибиномір - це тонкий металевий штир, який висувається з кінця штанги якщо зсувати повзунок.
 2. Циферблатні теж механічний, але десяті частки винесені на циферблат годинникового типу, на такому варіанті зчитувати результати зручніше  і можна проводити відносні вимірювання для швидкого порівняння розмірів.
 3. Електронні / цифрові - також є штанга лінійка і повзунок, але для відображення результату вимірювання цифровий штангенциркуль має електронне табло. Якщо потрібно проводити багато вимірів з контролем результатів рекомендуємо купити електронний штангенциркуль.

Ноніусний різновид є найуніверсальнішим і найрозповсюдженішим. Дані прилади мають просту ноніусну шкалу, за якою можна визначити показання. Ціле число міліметрів визначається за нульовим штрихом на шкалі ноніуса, а кількість десятих часток міліметра визначається за штрихами що повністю співпали на основній шкалі і на шкалі ноніуса. Наприклад, так можна точно виміряти товщину панелі сайдинга або металочерепиці і порівняти це з конкурентами.

Циферблатні штангенциркулі схожі з ноніусними, але зручніші за рахунок великого циферблата. Тут вища швидкість зняття вимірів, не потрібно придивлятися шукати очима  де збігаються поділки, це скорочує час роботи. Циферблатні пристрої активно використовуються на різних підприємствах з переробки пластику, дерева, металу і підходять для роботи з високочутливими об'єктами.

Електронний / цифровий вид є найбільш сучасним зразком. Даний агрегат має і ЖК-дисплей і вимірювальну головку електронного типу. За допомогою певного програмного забезпечення з'являється можливість розширити можливості приладу і передати показання на персональний комп'ютер.

Бувають ще спеціалізовані:
 • розмічальні штангенциркулі - на штанзі НЕ губки а гострий стрижень з твердого сплаву, потрібне значення заздалегідь виставляється на шкалі фіксується гвинтом і на деталі наноситься позначка (подряпина);
 • штангенциркулі з подовженими і загнутими губками для вимірювання канавок і фрезерованих каналів.

Як вибрати штангенциркуль

Потрібно виходити із завдань і частоти використання. Перш ніж купити подумайте про те:
 • якою має бути максимальна довжина (150-200 мм це стандарт, більше це для майстерень і підприємств);
 • межа вимірювання - частіше це десяті 0,1 мм, бувають з межею 0,05 мм, ціна їх вища і це вже для дрібних і тонких деталей;
 • тип конструкції - з кожним роком ціна на цифрові штангенциркулі падає, функціонал зростає, але, якщо прилад потрібен іноді і про всяк випадок, рекомендуємо купити нонісуний штангенциркуль, а якщо користуєтесь часто і багато - беріть цифровий.

Купити штангенциркуль

Інтернет-магазин «Побудуй» пропонує купити штангенциркулі за вигідною ціною. У нас широкий вибір приладів за вигідними цінами. Якщо ви хочете отримати допомогу в підборі або консультацію з того чи іншого виробу, наші менеджери з радістю допоможуть Вам.

Питання, що часто виникають про штангенциркуль:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Штангенциркуль?
 • Ціна на Штангенциркуль від 38 до 3 013 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Штангенциркуль?
 • Штангенциркуль Grad

  Штангенциркуль Intertool

  Штангенциркуль Jtc

  Штангенциркуль MasterTool

  Штангенциркуль Miol