В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Набори для поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Набори для поливу - це готове рішення для тих хто хоче купити шланг в комплекті з усіма фітингами і насадками і не думати про діаметри адаптерів, перехідників, розпилювачів і т.д. Бувають готові набори для зрошення, як шланг спіраль з пістолетом на малюнку внизу зліва. Річ зручна, але є і недоліки, через малого діаметра шланга у нього досить велике гідравлічний опір. Є набори для квітів з таймерами щоб поливати за графіком, тощо.

Набори для поливу.jpg

Також до наборів для поливу відносяться:

 • комплекти для дрібнодисперсного (туманного) поливу;

 • набори для квітів для розумного поливу, щоб можна було залишити їх без нагляду на пару тижнів

 • набори для крапельного поливу;

 • комплекти в складі: стандартний садовий шланг з візком, брандспойт або пістолет для поливу.

Розберемо особливості та переваги найпопулярніших наборів для поливу.

Переваги та недоліки поливальних наборів

Почнемо з переваг:

 1. Ви нічого не забудете - всі заглушки, перехідники, кріплення вже враховані і входять в комплект.

 2. Всі деталі набору для поливу на 100% сумісні і підходять один до одного.

 3. Всі деталі однакового класу якості, а значить якщо вирішили купити фірмовий комплект для поливу, ніде не буде протікання або затримок потоку.

 4. Набір для поливу завжди можна розширити, наприклад, якщо відразу в комплекті був тільки пістолет для поливу або роторний зрошувач, можна купити окремо осцилюючий зрошувач для великої площі поливу.

 5. Можна швидко зібрати і почати працювати, особливо комплекти зі шлангом на візку. Уже все намотано, адаптери на своїх місцях - підєднуй  і працюй.

 6. Ціна. Якщо підрахувати, то купити все елементи, які входять в набір окремо вийде дорожче.

Але є у готових комплектів і недоліки:

 1. У конкретному застосуванні комплекту для поливу може виявитися що довжини шланга мало на півметра- метр, або навпаки є зайві деталі заглушки, розгалужувачі, які не потрібні, а в ціну набору вони вже увійшли. Особливо актуально для наборів краплинного поливу.

 2. Не можна комбінувати і оптимізувати ціну. Наприклад, якщо берете набір Claber або Gardena, то всі елементи будуть цього ж бренду. А так можна було б взяти шланг класом вище, а фітинги або пістолет простіші. Оскільки навіть дорогі пістолети і зрошувачі «живуть» набагато менше ніж хороший шланг.

 3. Як правило, всі набори пристосовані під невелику ділянку або конкретне побутове завдання. А якщо у вас велика ділянка, теплиця або город -  потрібно буде купувати всі елементи системи поливу окремо.

Як вибрати набір для поливу

 1. Орієнтуйтесь на задачу і місце застосування. Наприклад, є цікаві рішення - котушка з тонким шлангом з кріпленням на стіну. Прекрасний варіант щоб закріпити біля гаража. І машину помити зручно і газон або клумби поблизу полити можна. Якщо потрібен набір для крапельного поливу підрахуйте площу і форму ділянки. Продумайте або проконсультуйтеся як краще прокласти крапельні стрічки. Потім виберіть набір для поливу, який максимально близько підходить під ваше завдання.

 2. Якість. Визначити до початку експлуатації можна за відомістю та  репутацією бренду. Відомі виробники обладнання для поливу, яким можна довіряти:

  • Gardena;

  • Fiskars;

  • Claber;

  • Cellfast.

Це не означає, що продукцію інших брендів краще не брати, але потрібно уважно вивчити склад, відгуки і технічні характеристики.

Чому вигідно купити набори для поливу в інтернеті

По-перше, вибір. Не у всіх господарських або садових магазинах є готові комплекти. А доступ до порівняння параметрів і вибору в інтернет-магазинах доступний цілодобово.

По-друге, ціна. В інтернет-магазинах ціна на 10-15% нижче ніж в офлайнових точках продажу. І навіть з урахуванням доставки виходить дешевше.

По-третє, доставка. Не у всіх є поблизу хороший магазин або садовий ринок. А якщо купити набір для поливу через інтернет його привезуть на найближче відділення транспортної компанії або прямо до вас додому.

Якщо з'явилися конкретні питання по характеристикам, підбору, цінами, формі оплати або термінів доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про набори для поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Набори для поливу?
 • Ціна на Набори для поливу від 11 до 7 299 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Набори для поливу?
 • Набори для поливу Agrodrip

  Набори для поливу Aquapulse

  Набори для поливу Bradas

  Набори для поливу Cellfast

  Набори для поливу Claber