В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Акумулятори холоду

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Акумулятори холоду – це компактна ємність, в якій міститься рідкий холодоагент (охолоджуюча речовина). При переміщенні його в холодильник, а потім в ємність з продуктами (сумка-холодильник або термосумка), ви на протязі тривалого часу можете зберігати оптимальну температуру всередині ємності. Це справжня знахідка для любителів дикого туризму або подорожей на великі відстані.

Акумулятор холоду в інтернет-магазині «Побудуй» – як правильно вибрати?

При виборі такого акумулятора рекомендуємо звернути увагу на декілька ключових параметрів:

 1. Тип (фізична форма)охолоджуючого елементу – останній гелевий (в м’якій поліетиленовій оболонці) або твердий – в пластиковому футлярі. В зв’язку з більш міцним корпусом прослужить значно довше.
 2. Розміри і об’єм рідини, що міститься всередині. Чим більший об’єм у Вашої термосумки, тим більшого об’єму потрібен і акумулятор або їх кількість.
 3. Також рекомендуємо звернути увагу на такий параметр, як час «зарядки і розрядки». Останній є більш важливим. Як правило, виробник вказує час «розрядки» в діапазоні від 10 до 16 годин, насправді все залежить від особливостей експлуатації і герметичності термосумки. Чим потужнішим буде акумулятор холоду, тим довше він зможе зберегти оптимальну температуру в ємності з продуктами.

Купити акумулятор холоду недорого в інтернет-магазині «Побудуй»

Якщо Ви плануєте дальню поїздку або ж Ви захоплюєтесь «диким туризмом», рекомендуємо придбати охолоджуючі елемент для термосумок! З їх допомогою Ви збережете продукти свіжими довше, а напої – приємно охолодженими до оптимальної температури вживання.

За необхідністю, консультанти нашого інтернет-магазину порекомендують Вам оптимальний варіант товару, якщо самостійний вибір буде для Вас складним.!

Інтернет-магазин «Побудуй» – лише якісні товари, лише кращі ціни і лише професійне обслуговування! Замовляйте у нас з доставкою по Україні!

Питання, що часто виникають про акумулятори холоду:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Акумулятори холоду?
 • Ціна на Акумулятори холоду від 49 до 260 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Акумулятори холоду?
 • Акумулятори холоду Adriatic

  Акумулятори холоду Campingaz

  Акумулятори холоду Ezetil

  Акумулятори холоду Pinnacle

  Акумулятори холоду Ranger