В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Стелаж для інструментів

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

З приходом весни починається активна міграція. З теплих країв повертаються додому птахи, а жителі міст починають щотижневі подорожі на села і дачі. Хто придумав, що на дачу їздять відпочивати? Не встиг розтанути сніг, потрібно вже білити дерева, встановлювати міні-теплиці, садити ранній редис під агроволокно, боротися з бур'яном на городі та в саду. І тут ніяк без садового інвентаря.

Стелажі для інструментів – зручне зберігання садового інвентарю

З приходом весни садове приладдя може заповнювати собою весь видимий і невидимий простір. Вони скрізь – в сараї, на веранді, на городі, в саду. Та що найбільше дивує – потрібний інструмент завжди десь в невідомому місці. Звідси й випливає питання про зберігання садових інструментів. Якщо Вам, як і мені, знайомі описані ситуації, то час подумати про таке пристосування як пластиковий чи металевий стелаж.

Насправді держак для інструментів це зручне і раціональне пристосування для організації простору, зручного зберігання інвентарю в тому числі протягом тривалого часу. І, звичайно ж, він дозволить економити час, фізичні сили на пошук потрібного інструменту, його прибирання та перекладання з одного місця на інше.

Вибираємо стелажі та садового інструменту

Вивчаючи типи і різновиди стійок для садових інструментів стає зрозумілим, що незважаючи на велику кількість варіантів у всіх є спільні риси в конструкції. Зазвичай, вони представляють собою дві паралельні горизонтальні планки, з'єднані вертикальными трубами, дошками, тощо. У горизонтальних планках передбачені спеціальні отвори для стійкого зберігання габаритних інструментів, таких як лопати, граблі, вила та інші. При цьому, матеріал деталей конструкції може бути дерев'яний, пластиковий, залізний, що залежить від моделі та виробника.

Корисна порада про зберігання садового інвентарю у металевому стелажі, перевірений досвідом

Дійсно, торгові стелажі для садової техніки – це дуже зручно, з цим не посперечатися. Особливо подобається, що тепер у мене садовий інструмент знаходиться в одному кутку, зрозуміло, куди його ввечері занести і де вранці взяти. АЛЕ! Дуже люблю все вдосконалювати. Крім лопат, вил та сап на дачі нікуди не дітися без секаторів, викрутки, молотка. Прикріпіть з одного боку стійки міцну тканину з нашитими кишенями, й питання, куди подіти дрібний садовий інвентар, вирішено.

Питання, що часто виникають про стелаж для інструментів:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стелаж для інструментів?
  • Ціна на Стелаж для інструментів від 397 до 6 315 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Стелаж для інструментів?
  • Стелаж для інструментів Intertool

    Стелаж для інструментів Special4You

    Стелаж для інструментів Toomax

    Стелаж для інструментів Алеана