В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гайковерти

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гайковерт - це інструмент основною функцією якого є відкручування різьбових з'єднань - тобто болтів і гайок. Також він допоможе Вам впорається з "глухарями" і анкерними шурупами. Відкручування здійснюється за допомогою потужного крутного моменту, шо передається на головку. Давайте розберемося чим гайковерт допоможе в роботі, як вони влаштовані конструктивно, на що звернути увагу при виборі і де можна недорого купити гайковерт в Україні.

З чого "складається" гайковерт і для кого він може бути корисний

Конструкція інструменту продиктована його  призначенням:

 1. Корпус - формою схожий на пістолет або дриль.

 2. Шпиндель, на який безпосередньо кріпляться різноманітні біти і насадки.

 3. Редуктор - передає зусилля від елементів живлення до шпинделя.

 4. Двигун в електричних або акумуляторних моделях.

Гідравлічні моделі дещо відрізняються від інших варіантів як за формою так і за принципом дії .. Вони складаються з робочого циліндра (одного або декількох), поршня, храпового механізму, робочої головки і запобіжного клапана. Про особливості роботи даного виду інструменту, ми докладніше розповімо нижче.

Кому ж слід купити гайковерт, для кого він може бути корисний? Для людей, сфера діяльності яких пов'язана з гвинтовими механізмами:


 • в автомайстерень і на шиномонтажах;

 • при будівництві;

 • при прокладанні трубопроводів і магістралей;

 • при монтажі та / або демонтажі конструкцій;

 • в цехах підприємств зі складання різних видів продукції.

Які бувають різновиди гайковертів

Насправді рішення купити гайковерт вимагає обгрунтованого підходу і дослідження питання. Сучасний ринок пропонує багато варіантів:

 • пневматичні;

 • гідравлічні;

 • електричні;

 • акумуляторні;

 • бензинові;

 • редукторні.

Розглянемо кожен вид гайковертов докладніше, щоб ви могли купити саме той гайковерт який стане для Вас ідеальним помічником.

Особливості пневматичних гайковертів

Цей різновид найбільш поширений, основні характеристики та переваги:

 • легкі (вага зазвичай не перевищує 2,5 кг.);

 • найчастіше виконуються у формі пістолета,

 • приводиться в рух стисненим повітрям для чого потрібно приєднати пневматичний шланг до штуцера в руківї пневматичного гайковерта. .

Якщо Ви вибираєте гайковерт для роботи на шиномонтажі або автосервісі краще віддати перевагу моделям з функцією удару. Це коли інструмент передає додаткове короткочасне імпульсне  зусилля до болтів, які міцно "сидять" на своїх місцях.

 1. Швидкість обертання зазвичай не перевищує 7500-8000 об / хв.

 2. Обертальний момент - це характеристика, яка визначає зусилля затяжки і залежить від потужності. Відповідно чим більше потужність, тим більше, обертальний момент. Для пневматичних гайковертів, які планується використовувати на шиномонтажах, він становить від 100 Нм. Чим більше зусилля затяжки тим з більшою частотою обертів, і відповідно з більшими  діаметрами кріплення може працювати інструмент..

 3. Розмір шпинделя - характеристика взаємопов'язана з діаметром різьбових елементів до яких буде застосовано зусилля:

 • для роботи з елементами діаметром до 25 мм - шпиндель діаметром 0,5 дюйма;

 • елементи діаметром 25-30 мм - 1 дюйм;

 • більше 40-50 мм - 1,5 дюйма.

При виборі пневматичного гайковерта слід враховувати характеристики компресора, до якого він буде підключатися. Робочий тиск гайковерта має бути в два рази менше, ніж тиск в компресорі, а витрата повітря інструментом - в півтора рази нижче продуктивності компресора.

Особливості гідравлічних гайковертів

Гідравлічні - приводять в рух гідравлічним насосом. Характеризуються високим крутним моментом (до 75000-80000 Нм) і високою точністю. Можна виконувати роботи під водою. Найчастіше використовують на промислових підприємствах. Бувають двох типів:

 • касетні (використовуються в важкодоступних місцях, добре контрольоване затягування кріпильних елементів);

 • торцеві (робоча головка може рухатись, крутний момент нижче ніж у касетних).

Гідравлічні гайковерти відрізняються можливістю короткочасно змінювати напрямок обертів (функція реверсу) - що дозволяє справлятися з елементами ураженими іржею.

Електричні, акумуляторні, бензинові та редукторні гайковерти

 1. Електрогайковерти або мережеві - можна використовувати як в промислових масштабах так і для побутових потреб. Використання на підприємствах типу автосервіс не рекомендоване, оскільки вони працюють від напруги більше 24В. Альтернативою можуть бути електрогайковерти на візках але вони призначені для грузового транспорту. А от для побутового використання купити гайковерт від мережі хороша ідея. Через легкість експлуатації та невисоку ціну. Для домашнього використання вистачить  300-400 Нм крутного моменту.

 2. Акумуляторні моделі вигідно відрізняються мобільністью і автомноністью від попередників. Але разом з тим невисока ємність акумулятора іноді обмежує активне використання даного інструменту навіть в умовах автосервісу або шиномонтажу. Разом з тим на ринку з'являються моделі ємністю батареї до 5 Ач, які підкуповують своєю мобільністю, незважаючи на більшу вагу, що збільшується за рахунок батареї.

 3. Бензинові гайковерти (їх ще називають шляхові) поширені мало, їх зазвичай використовують співробітники транспортних галузей для роботи у віддалених місцях. Вага такого агрегату зазвичай становить 15-18 кг, що обертає момент близько 1700-1900 Нм.

 4. Редукторні гайковерти іноді в побуті називають "м'ясорубка". Це механічний інструмент, з ручним приводом. Даний інструмент перетворює швидкі ручні обороти в повільні, з великим зусиллям і крутним моментом на головці.  Такий ручний гайковерт можна і потрібно недорого купити кожному водієві вантажівки або подібної габаритної машини.

Де можна недорого купити гайковерт в Україні

При постійному браку часу витрачати його на походи по магазинах у пошуках потрібної моделі нераціонально. Рекомендуємо Вам зробити замовлення в інтернет-магазині "Побудуй" і недорого купити якісний гайковерт з доставкою в будь-яке місто  України. Розібратися з вибором потрібної моделі допоможуть кваліфіковані консультанти. Ви не пошкодуєте про покупку, ціни і асортимент Вас приємно здивують.

Питання, що часто виникають про гайковерти:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гайковерти?
 • Ціна на Гайковерти від 1 098 до 55 321 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Гайковерти?
 • Гайковерти AEG

  Гайковерти Black Decker

  Гайковерти BOSCH

  Гайковерти Crown

  Гайковерти DeWALT