В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Будівельні ємності

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ємності будівельні — це ємності, в яких замішують розчин, розводять або відливають фарбу, відсипають різні сипучі суміші, приносять воду, розводять хімічний розчин або виносять дрібне сміття. Велика частина ремонтно-будівельних, садових і просто домашніх робіт не може бути виконана без їх участі. Тому купити ємність будівельну вигідно не тільки будівельникам, але господарникам і садівникам.

Які існують різновиди ємностей для будівельних сумішей

Важливо розуміти, що будівельні ємності не є побутовими і зберігати в них будь-які харчові продукти або рідину не те що не бажано, а суворо заборонено.

Негласно інвентар для будівельних сумішей поділяють на:

 • відра;
 • тази;
 • корита;
 • кювети (ванночки);
 • ящики.

Ємності будівельні.jpg

Матеріал виробництва найрізноманітніший:

 • пластик;
 • оцинковка;
 • жесть;
 • нержавіюча сталь;
 • метал.

Найпопулярніший матеріал загального використання — це пластик. І ціна на ємності будівельні із пластику оптимальна і термін служби великий. Правда, великий термін служби залежить не тільки від якості матеріалу, але і від ставлення власника до виробу.

На другому місці зі співвідношенням ціна-якість визнані оцинковка та ємності із жерсті. Помірні ціни роблять такі будівельні інвентарі доступними. Але жерсть є дуже тонким металом, що вимагає особливого ставлення під час використання, а при пошкодженні оцинкованого покриття — виріб починає ржавіти.

Якщо Ви готові купити ємність будівельну з нержавіючої сталі — Ви отримаєте "помічника" на довгі роки, але будьте готові заплатити за нього чималу вартість.

Металеві ємності (ящики) найчастіше використовують на будівництвах. Вони грубі і важкі.

Металеві ємності (ящики).jpg

Що потрібно знати перш ніж купити ємність будівельну?

Щоб зробити правильний вибір важливо враховувати особливості, пов'язані з матеріалом виготовлення

 1. Якісні пластикові ємності будівельні є міцними, легкими, хімічно інертними, тобто не піддаються впливу агресивного, лужного середовища, але не стійкі до механічних навантажень.
 2. Оцинковані і жерстяні добре переносять перепади температур, механічні навантаження (різного роду удари), не бояться вологи, мають великий термін експлуатації, але з часом ржавіють.
 3. Ємності з нержавіючої сталі можна назвати універсальними, нержавіючими і довговічними, але навряд чи хтось захоче розводити в них фарбу, хімічні розчини або переносити будматеріали. Для таких цілей можна купити виріб дешевше.
 4. Металеві вироби також міцні, надійні та стійкі як до механічних навантажень так і до хімічних. Але такого роду вироби виготовляються досить об'ємних розмірів і є не завжди зручними.

Другим критерієм визначення є розміри (об’єми) будівельних відер, тазиків і корит, або місткість. Якщо виріб занадто маленький — в ньому буде досить важко приготувати потрібну суміш, а дуже великий займатиме багато простору при зберіганні.

Також не зайвим буде звернути свій погляд і на форми будівельних відер, тазиків і корит — квадратні, круглі, овальні, прямокутні, конусні, глибокі і не дуже, з ручками або без. Від цього також залежить зручність і якість виконання роботи.

Купити ємність для будівельних сумішей в інтернет-магазині будівельних матеріалів "Побудуй"

Якщо Ви вже визначилися з масштабами і видами робіт, тоді ми пропонуємо ознайомитися з асортиментом будівельних ємностей на нашому сайті. Інтернет-магазин "Побудуй" пропонує якісні товари від перевірених виробників. Із питаннями звертайтеся до нас в онлайн-чат або телефонуйте. Самостійне замовлення Ви можете зробити онлайн в будь-який час доби. Ми завжди Вам раді!

Питання, що часто виникають про будівельні ємності:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Будівельні ємності?
 • Ціна на Будівельні ємності від 25 до 8 868 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Будівельні ємності?
 • Будівельні ємності Bradas

  Будівельні ємності Grad

  Будівельні ємності Haisser

  Будівельні ємності Hardy

  Будівельні ємності Intertool