В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Садові фігури

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Хоча епоха Давньої Греції та Риму давно минула, прикрашати будинки і садові ділянки скульптурами ми не перестали. В продажі є багато декоративних фігурок для створення гарного настрою і неочікуваних сюжетів біля дому в саду чи навіть на городі. Розберемося які існують стилі садових фігурок, як вони поєднуються з декоративними фонтанами, квітами та кущами.

Пейзажний стиль в садовому декорі

Цей різновид гарний для великих садових ділянок, на яких легко розпланувати альпійські гірки, невеликі затишні водойми з альтанками на березі. Розділяють зони тут за допомогою живих огорож, арок для квітів, їх можна купити готовими або зробити під замовлення. Із садових фігур тут краще за все підійдуть кам’яні або бронзові скульптури в дусі Давньої Греції і Ренесансу, див. фото нижче.

В такий комплекс гарно запрошувати не лише близьких друзів, але і бізнес-партнерів. А якщо передбачити вишукане садове освітлення, то ввечері Ваша ділянка перетвориться і може стати справжнім чудом паркового мистецтва. Але такий декор потребує значної площі і капіталовкладень для невеликих присадибних ділянок, де є сад родючі сади більш за все підійде селянський стиль декоративних садових фігурок.

Садові фігури для селянського виду декору

В даному випадку гарно підійдуть фігурки домашніх тварин, кумедних ягнят, собак, бобрів. Також підходять і казкові персонажі, гноми, янголи, тощо. Загалом – це найвеселіший і життєрадісний декор і строгих правил практично немає. Головне купити якісні фігурки для саду в природній кольоровій гамі. А вже як їх розташувати залежить від умов Вашої ділянки і фантазії. На фото нижче декілька зразків красивих і кумедних садових фігурок для селянського стилю.

Купити такі садові фігурки можна не лише в Києві, але й у всіх регіонах України, а якщо потрібна оригінальна композиція, якої немає в продажі в Вашому регіоні, можна замовити через інтернет з доставкою.

Японський стиль садового мистецтва

Все більш популярним стає строгий та вишуканий японський стиль. В його основі лежить сад каміння (бувають навіть кімнатні і настільні інсталяції). Прихильники японської філософії вважають, що медитативне споглядання каміння, оточеного ідеально рівним піском з ритвинами особливої форми сприяє заспокоєнню, налаштуванню та концентрації і це дійсно має сенс. Не дивлячись на основу з природніх валунів і піску, в японському стилі можна зустріти фігурки, що символізують духів-охоронців в вигляді тварин і людей, а також стилізовані світильники.

Купити садові фігури в інтернет-магазині «Побудуй»

Якщо Ви хочете прикрасити свою ділянку садовими фігурками у Вас є питання по поєднанню, наявності товарів з інтернет-каталогу, телефонуйте. Допоможемо підібрати потрібний товар, узгодимо Вам форму оплати і доставку.

Питання, що часто виникають про садові фігури:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Садові фігури?
  • Ціна на Садові фігури від 25 до 1 326 грн.