В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Стяжка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Для того щоб вирівняти підлогу і підвищити його міцність потрібно обов'язково зробити стяжку. Щоб зробити її самостійно за допомогою стандартних інгредієнтів знадобиться багато сил і часу, особливо в квартирних умовах. Даний процес вимагає окремого простору, де можна буде не тільки зберігати, але і змішувати різні компоненти. Для прискорення процесу і зручності виконання подібних будівельних робіт можна купити спеціалізовані сухі суміші.

Різновиди сумішей для стяжки підлоги

На сьогоднішній день стяжка для підлоги класифікується в залежності від в'яжучого компоненту:

  1. цементні.
  2. Крім основного компонента - цементу (марки М500 і більше), до складу входить ряд модифікаторів і наповнювачів, які дозволяють підвищувати показники пластичності і міцності вже готового шару.

  3. гіпсові.
  4. Крім гіпсу і наповнювачів з дрібних фракцій, у складі обов'язково присутнє фіброволокно. Саме воно виконує завдання армуючої добавки. Даний вид сумішей відрізняється підвищеною швидкістю застигання, але не підходять для приміщень з високою вологістю.

  5. для сухого вирівнювання.

    Сучасні технології сухого вирівнювання мають на увазі застосування фанери, OSB, магнезитових і гіпсоволокнистих листів, які використовуються в ролі зовнішнього фінішного шару. Подібний вид суміші містить в собі полістирол наповнювач і керамзитовий пісок. Серед переваг можна виділити прекрасне поглинання шумів, вібрацій і гідний рівень теплоізоляції.

Чому варто купувати суміші для стяжки підлоги

Якщо ви хочете купити товари для вирівнювання підлоги, то сучасні будівельні суміші відрізняються рядом значних переваг. Головною перевагою є простота приготування - достатньо мати звичайну дриль з насадкою або простий будівельний міксер.

Різноманітний склад виробів включає в себе армуючі елементи і добавки, які позитивно позначаються на міцності й цілісних властивостях поверхні. Достатня номенклатура дозволяє вдало підібрати і купити підходящий склад з необхідними характеристиками для будь-яких підлогових покриттів.

Питання, що часто виникають про стяжка:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Стяжка?
  • Ціна на Стяжка від 60 до 1 039 грн.