В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

ПВХ мембрана

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Що таке ПВХ мембрана, як її вибирати, чи дійсно вона така «чудова», як написано в рекламних буклетах? В яких випадках вона незамінна, які її особливості, переваги? Як правильно монтувати та експлуатувати мембранну покрівлю - на ці та інші питання ми відповімо в цьому розділі.

ПВХ мембрана – особливості матеріалу і місце застосування

Багато хто пам'ятає, як раніше герметизували плоскі дахи. Чорні рулони рубероїду, багаття з киплячою смолою (бітумом). А потім кожні 2-3 роки такий дах латали, ремонтували, перестилали.

Але настало 21-е століття, і чорний рубероїд починає поступатися місцем світлим і гладким ПВХ (полівінілхлоридним) мембранам. Такий матеріал дахового покриття надійно захищає покрівлю від води (дощу та снігу), в той же час, завдяки односторонній проникності, дах «дихає». Ця властивість не дає волозі конденсуватися всередині стін і в просторі під дахом та захищає від розвитку цвілі і грибків. Якщо ПВХ мембрана покладена на утепленому даху, то завдяки односторонній проникності, утеплювач буде залишатися сухим.

Зразок даху вкритий ПВХ мембраною( малюнок)

Конструктивно ПВХ мембрана являє собою сендвіч з трьох шарів:

 • верхній шар (верхній ПВХ компонент), як правило, світлий, завдяки світловідбиваючим добавкам, стійкий до атмосферних опадів, ультрафіолету і перепадів температур;

 • шар, який забезпечує стійкість до механічних навантажень - сітка з поліестеру;

 • нижній шар (нижній ПВХ компонент) завжди відрізняється кольором від верхнього (темніше) - це зроблено спеціально, щоб місця механічних пошкоджень були добре помітні.

Матеріал не підтримує горіння, клас (Г1), стійкий до механічних пошкоджень, зберігає еластичність і міцність в діапазоні температур від - 25° до + 60° С. Для ділянок покрівлі, на яких є прибудови, виходи вентиляції, люки, труби - виробляють більш м'яку ПВХ мембрану, без армуючої сітки.

Якщо на вашому даху є якесь обладнання: антени, виходи вентиляційних шахт і підйомних механізмів, то по даховому покриттю з ПВХ мембрани можна ходити, і навіть переміщати «котити» обладнання, без гострих країв, штирів, болтів і т.д. У ПВХ мембрани надійне зчеплення з підошвою, поверхня щільна і пружна.

Призначені ПВХ мембрани для плоских (до 10% ухилу) дахів великої площі: торгові центри, виробничі цехи, склади, покрівля багатоповерхових житлових будинків і т.д. Термін служби полімерного покриття до 50-ти років.

Багато компаній замовляють кольорову ПВХ мембрану для покрівлі. Це можуть бути просто корпоративні кольори, або видимий з повітря логотип, наприклад на даху центрального офісу і т.д.

Монтаж мембранної покрівлі і її особливості

Швидкість монтажу одне з ключових переваг ПВХ мембрани. Бригада з 3-х чоловік за зміну може укласти до 1000 м.кв. мембранної покрівлі.

Краї рулонів з'єднують за допомогою спеціального промислового фена. Струм гарячого повітря (550 ° С), що спрямовано під кутом 45 °, робить край мембрани пластичним і клейким. Після того як два края мембран склеються, шов прокочують спеціальним роликом.

Монтаж або ремонт мембранної покрівлі допускається проводити в будь-який пору року (до -20 ° С), головною умовою є суха погода і поверхня покрівлі.

Ще одна важлива перевага ПВХ мембран - швидкий ремонт покрівлі без демонтажу старого покриття з бітумного руберойду. Крім того, полімерне покриття «вибачає» нерівності та інші дрібні дефекти поверхні без втрати ефективності гідроізоляції.


Ще один цікавий спосіб застосування полімерної мембрани - облаштування «зелених» дахів. На основі технології баластної покрівлі. Це коли поверх полімерного покриття укладають шар геотекстилю, а потім укладають шар гравію або грунту, в який висаджують траву і декоративні кущі. Детально про такий тип покрівлі читайте в статті "що таке експлуатована покрівля".

Ціна на ПВХ мембрану в інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині ви можете купити армовану і м'яку ПВХ мембрану, від компанії Vinitex (Іспанія). Якість, довговічність, пожежна і екологічна безпека відповідають стандартам Євросоюзу. Ціна при цьому залишається цілком доступною. Якщо у вас виникають труднощі з розрахунком потрібної кількості матеріалу, рекомендуємо скористатися послугою «Замовити розрахунок матеріалів», знаючи площу і конфігурацію вашої покрівлі, ми допоможемо скласти заявку.

Доставити ваше замовлення ми можемо в будь-який регіон України, причому відвантаження можлива в день розміщення заявки. Якщо виникли якісь запитання, телефонуйте! Підберемо оптимальний для вас формат роботи.

У статті не знайшли відповіді на всі питання? Тоді читайте статтю від фахівців нашого технічного відділу "що таке мембранна покрівля".Питання, що часто виникають про пвх мембрана:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу ПВХ мембрана?
 • Ціна на ПВХ мембрана від 386 до 23 423 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі ПВХ мембрана?
 • ПВХ мембрана Sika

  ПВХ мембрана Soprema Flagon

  ПВХ мембрана Sweetondale

  ПВХ мембрана Vinitex