В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Масляні обігрівачі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Згадайте, як цінується тепло і затишок, коли за вікном сира осінь, зима чи березнева вогкість. А якщо батареї ледь теплі? Аварія або того гірше – режим тотальної економії? Тоді на допомогу приходять електрообігрівачі. Вони бувають різних типів: інфрачервоні обігрівачі, тепловентилятори, керамічні панелі. У цьому розділі представлені масляні побутові радіатори.

Конструктивні особливості масляних обігрівачів

Нагрівальний елемент ТЕН трубчастого виду розігріває масло, яке циркулює всередині герметичного сталевого корпусу. Для кращої тепловіддачі корпус роблять ребристим, а деякі моделі мають у напів закритому корпусі отвори внизу і вгорі радіатора для створення «камінного ефекту».

Холодне повітря піднімається через нижні отвори, нагрівається і поступає у верхню частину, тим самим створюючи природну тягу.

Практично всі масляні обігрівачі обладнані такими пристроями:

 • термостатом, який підтримує задану температуру;

 • запобіжником або біметалічним вимикачем, які захищають від перевантаження і короткого замикання.

Опалюють приміщення масляні радіатори відносно повільно, оскільки теплопередача відбувається в три етапи:

 • нагрів мінерального масла теном;

 • нагрів корпусу обігрівача;

 • повітря в приміщенні нагрівається від корпусу радіатора (на 85% конвективний теплообмін).

У цьому якраз і є певний недолік такого типу приладів, в порівнянні з конвекторами або тепловентиляторами, працює він повільніше. Зате і остигає теж повільно, продовжуючи віддавати тепло після вимкнення живлення.

Особливості вибору масляного електричного обігрівача

Перше і найважливіше - це безпека. На жаль, на ринку досить багато підробок і «сірих» моделей зібраних напів кустарним способом без дотримання правил техніки безпеки, єдиною перевагою яких є низька ціна. В них не завжди є захист від перегріву або захист від перекидання, а це критично важливі моменти. Пам'ятайте, всередині приладу знаходиться  масло, яке закипівши, може розірвати корпус і спровокувати загоряння. Тому будьте уважні, звертайте увагу на упаковку і фірмові наклейки на корпусі. Наклейки повинні бути яскравими, з глянцевою поверхнею. Тьмяні наклейки можуть бути виготовлені кустарним способом, роздруковані на принтері тощо. І, звичайно, купуйте обігрівачі тільки в легальних торговельних точках.

Перед тим, як купити додому новий обігрівач, подивіться, які додаткові функції вам можуть знадобитися:

 1. Таймер. Якщо ви точно знаєте, що холодно в будинку стає опівночі, можна заздалегідь виставити таймер, а не вставати, прокинувшись від холоду включати живлення, ви можете заздалегідь запрограмувати електрообігрівач, або щоб по поверненню будинок зустрічав вас теплом і затишком.

 2. Іонізатор повітря. Кращі моделі оснащені вбудованим іонізатором, від дії якого підвищується працездатність, голова стає ясною, а думки легкими і швидкими, нормалізується сон, активізується імунітет, крім того, повітря в кімнаті ще й частково очищається. Частинки пилу, отримавши заряд, осідають на поверхні.

 3. Вбудований вентилятор. Є тільки у деяких моделях, обігрів і тепловіддача відбуваються швидше й інтенсивніше, але з'являється деякий шум у роботі.

 4. Потужність. Є проста формула: 1000 Вт достатньо для обігріву приміщення до 10 м2.

 5. Додаткові аксесуари: сушилка для рушника та ємність для води (для зволоження повітря). Краще купити одразу, адже спокуса повісити щось прямо на корпус буде, якщо не у вас, то у ваших родичів, краще вже зробити це безпечно.

ВАЖЛИВО! Після тривалої перерви у використанні, особливо якщо зберігався обігрівач горизонтально, ввімкніть його і поспостерігайте за його роботою близько 7 хвилин. За цей час повинен спрацювати термостат і самостійно вимкнути обігрівач після первинного нагріву масла. Далі він буде в автоматичному режимі періодично вмикатися і вимикатися, підтримуючи задану температуру.

Як замовити масляний радіатор?

Характеристики та опис конкретних моделей ви можете знайти на сайті магазину «Побудуй». Скільки коштує масляний обігрівач з урахуванням доставки, буде залежати від відстані і обраного перевізника. Якщо ви живете в Києві, то можете купити обігрівач і забрати його як самостійно, так і  замовити доставку кур'єром «Нової Пошти» тощо. В інші міста України замовлення доставляємо будь-яким зручним для вас способом. Якщо виникли додаткові питання по оформленню, формі оплати або доставці – телефонуйте, допоможемо зробити вибір і купити обігрівач.

Питання, що часто виникають про масляні обігрівачі:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Масляні обігрівачі?
 • Ціна на Масляні обігрівачі від 741 до 3 999 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Масляні обігрівачі?
 • Масляні обігрівачі AFTRON

  Масляні обігрівачі Ardesto

  Масляні обігрівачі Gorenje

  Масляні обігрівачі Maestro

  Масляні обігрівачі Stanley