В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Насос для фонтану

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Прогрес дійшов до того, що для створення грайливого і мінливого фонтану досить купити спеціальний насос з набором насадок, і встановити його на дно природної або штучної водойми. І у вас вдома з'явиться власне водяне диво. Причому ціна найпростіших моделей не перевищує тисячі гривень, а радості він може принести багато.

Насос для фонтану – критерії вибору

Важливий критерій – це висота і обсяг самого струменя фонтану. Фахівці з ландшафтного дизайну рекомендують, щоб висота струменя була близькою до 1/3 ширини водоймища. Але більшість побутових моделей, які можна купити за прийнятною ціною, можуть створити струмінь висотою в межах півтора метрів. Правда і декоративні водойми на дачних ділянках невеликі, тому фонтани такої висоти виглядають цілком органічно.

ВАЖЛИВО! Не плутайте значення максимального підйому в характеристиках насоса і висоту водяного стовпа, створювану фонтаном. Так насос з характеристиками максимального тиску 4,5 метра, може підтримувати водяний стовп не більш 1,5-1,8 метра. При виборі слід орієнтуватися на продуктивність.

Купити насос для фонтану в інтернет-магазині «Побудуй»

По-перше, ціна. Технічно складні товари вже традиційно в інтернет-магазинах коштують істотно дешевше, ніж в класичних точках продажу.

По-друге, у нас ви можете отримати консультацію кваліфікованого інженера, що не завжди можуть надати дрібні точки продажу.

По-третє, доставка, ви заощадите не тільки гроші, але і час. Замовлення доставлять вчасно, прямо до вас додому або на найближче відділення перевізника.

Якщо ви вже визначилися з моделлю, просто клікніть кнопку «Купити». А якщо потрібна додаткова консультація, телефонуйте за номером вказаним зверху сторінки. Наші фахівці завжди раді вам допомогти.

Питання, що часто виникають про насос для фонтану:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Насос для фонтану?
  • Ціна на Насос для фонтану від 1 747 до 3 570 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Насос для фонтану?
  • Насос для фонтану Leo