В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Аксесуари для садової техніки необхідні для роботи з будь-якою технікою на садовій ділянці або городі. Адже яка бензопила може працювати без ланцюга і масла або мотокоса без ножа і волосіні? Витратні матеріали й різні пристосування до садової техніки різноманітні і численні. Отже, розберемося в розмаїтті аксесуарів та приладдя та комплектуючих.

Аксесуари для садової техніки - відмінності і різновиди

Що ж відноситься до розділу аксесуари для садової техніки? Якщо коротко  - це все, що зношується або необхідно для експлуатації техніки ( «витратні матеріали», комплектуючі і т.д.). А саме:

 • ножі до мотокос, газонокосарок;
 • волосіні і косильні голівки;
 • ланцюга для бензопил і висоторізів;
 • моторні оливи й масла для змащення;
 • засоби індивідуального захисту, такі як окуляри, маски;
 • плечові ремені;
 • травозбірники.

Та багато іншого. Як купити аксесуари до садової техніки без помилки? Звичайно потрібно враховувати технічні характеристики, зазначені в технічному описі. Але є ще кілька критеріїв вибору пристосувань та комплектуючих.

Аксесуари для садової техніки - детальніше про вибір

Є одне загальне правило при виборі - це якість. А в іншому, для кожної категорії є свої критерії.

 1. Вибирайте волосіні для мотокос і тримерів з сердечником. Вони будуть служити довше. Так само враховуйте товщину волосіні - чим менше потужність двигуна, тим тоншу волосінь необхідно брати.
 2. Для вибору ножа для мотокоси враховуйте призначення. Якщо ви будете косити сіно, вибирайте «круглий» ніж. Він не розкидає траву і не подрібнює ту траву, що вже зрізана і ще падає при роботі. А якщо ви косите покинуту ділянку з порослю кущів і молодих дерев, то беріть трилопатевий ніж.
 3. При виборі масла для двигунів важливо враховувати тип двигуна й масла (дво чи чотиритактні). Для двотактних і чотиритактних двигунів необхідні різні масла. Так само потрібно враховувати тип масла - мінеральне, напівсинтетику, синтетичне і гідравлічне.
 4. При виборі ножів для газонокосарки враховуйте ширину косіння ножа - чим більше ширина, тим швидше ви обробите бажану поверхню.
 5. При виборі травозбірника потрібно звернути уваги матеріал виготовлення даного аксесуара. Вони бувають пластикові, тканинні і комбіновані. Найчастіше потрібний тип травозбірника зазначено в технічному описі газонокосарки.
 6. Захисні окуляри обов'язковий аксесуар при виконанні робіт з технікою. Їх роблять з сітки або полікарбонату. Для тривалої роботи з шумною технікою, наприклад, бензинової газонокосаркою і бензопилою краще використовувати каску з екраном і навушники.

Купити аксесуари для садової техніки в інтернет-магазині

Купити легко і швидко якісні аксесуари для садової техніки за доступною ціною ви можете в інтернет-магазині «Побудуй”. При необхідності менеджери допоможуть вибрати і дадуть відповідь на питання, що цікавлять про аксесуари, комплектуючі та супутні товари. Телефонуйте або пишіть в месенджер і ми передзвонимо у зручний для вас час.