В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Шланги і трубки для краплинного поливу

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Шланги для крапельного поливу - це гумові, силіконові або ПВХ водоносні "артерії" для цілодобового поливу рослин. Якщо Ви прийняли рішення організувати крапельне водопостачання на ділянці, то Вам необхідно буде купити шланг для крапельного поливу, стрічку або трубку. У чому відмінності між ними, які вони бувають і як їх застосовувати? У каталозі інтернет-магазину "Побудуй" представлені різні варіанти труб для крапельного поливу і ви зрозумієте, що краще вибрати в яких випадках.

Що таке шланги і стрічки для крапельного поливу, які бувають різновиди, в чому їх відмінності і особливості

Шланги, трубки, стрічки для крапельного поливу - це водоносні артерії, які можна умовно розділити за місцем розташування системи водопостачання. Вони бувають:

 • для надземного водопостачання;
 • для підземного водопостачання.

Існуючі різновиди:

 1. Перший варіант - крапельна стрічка або трубка. Являє собою перфоровану трубку, з вбудованими крапельницями або без них. Розміщується над землею. При відсутності вбудованих крапельниць їх можна розміщувати на свій розсуд, в залежності від розташування рослин. В такому випадку це називається "сліпа крапельна стрічка". При наявності вбудованих крапельниць, назва буде вже "крапельна трубка з крапельницями"
 2. Другий варіант - це шланг з мікроотворами через які просочується вода. Його можна віднести як до підземного так і надземному варіанті розташування крапельного поливу.  Функціонує навіть при низькому тиску води. Виготовляють найчастіше з полівінілхлориду, зовнішня поверхня іноді нагадує губку. Може розташовуватися на поверхні землі або розташовуватися під землею. Простий в установці і експлуатації - досить розташувати шланг і підключити його до джерела води.

Які трубки для крапельного поливу потрібно демонтувати на зимовий період, а які не вимагають демонтажу

Щоб купити трубку (шланг) для крапельного поливу слід звернути увагу на такі моменти:

 1. Чим вона довша, тим більшим має бути її діаметр. Тонка, але довга трубка, може не витримати тиску необхідного для поливу території вздовж усієї довжини труби.
 2. Матеріал виготовлення диктує термін і умови експлуатації. Трубки для крапельного поливу ми можемо умовно розділити на такі категорії:
 • не вимагають демонтажу на зиму (витримують температурний режим використання від -30 до +80);
 • вимагають демонтажу (температурний режим -5 - +40).

Трубки для крапельного поливу, які не обов'язково прибирати на зиму виготовляють з гуми або з термоеластопласта. Гумові найчастіше армують і додають стабілізуючі речовини, стійкі до ультрафіолету. Термоеластопласт характеризується міцністю і довговічністю, на відміну від гуми витримує тиск більше 7-8 атм.

З силікону і полівінілхлориду виготовляють шланги, які краще прибирати на зиму. Силіконові шланги більш еластичні, а виготовлені з ПВХ витримують досить великий тиск і недорогі.

Де як і коли можна швидко і зручно купити шланги, стрічки та трубки для крапельного поливу

"Де?" Радимо Вам купити обладнання для крапельного поливу в інтернет-магазині "Побудуй". Актуальні сучасні моделі, доступні ціни та грамотні консультанти допоможуть зробити вигідну покупку. І не потрібно тягнути все агрегати з магазинів.

"Як?" Здійснити покупку просто. Виберіть необхідну трубку для поливу і клікніть на значок "Замовити". Інтерфейс сайту простий і буде зрозумілий навіть не дуже досвідченому користувачеві. Також можна зробити замовлення зателефонувавши по одному з телефонів зазначених на сайті. У нас діє послуга "Безкоштовний розрахунок матеріалів" - наші фахівці можуть зробити всі необхідні прорахунки безкоштовно. Якщо залишаються питання не забувайте про чат повідомлень.

"Коли?" У зручний час. Цілодобовий доступ до товарів на сайті!


Питання, що часто виникають про шланги і трубки для краплинного поливу:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Шланги і трубки для краплинного поливу?
 • Ціна на Шланги і трубки для краплинного поливу від 6 до 87 600 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Шланги і трубки для краплинного поливу?
 • Шланги і трубки для краплинного поливу Agrodrip

  Шланги і трубки для краплинного поливу Bradas

  Шланги і трубки для краплинного поливу Celik

  Шланги і трубки для краплинного поливу Cellfast

  Шланги і трубки для краплинного поливу Claber