В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Рівень будівельний

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Будівельний рівень - це інструмент для вимірювання ухилу (відхилення) від паралелі. Діють за рахунок гравітації. Індикаторами служать:
 • положення бульбашки повітря в капсулі з розміткою;
 • рівень рідини в трубці зі шкалою;
 • просто візуальний контроль за ниткою з підвішеним грузилом;
 • лазерний промінь - в разі лазерного нівеліра.
Рівні будівельні показують відхилення від горизонту по вертикалі та горизонталі для стін, дверних прорізів, підлоги, балок і т.д. З його допомогою виправляють нерівності і відхилення. І стіни, стелі, двері, книжкові полиці і інші поверхні виходять рівними. Купити будівельний рівень можна в будь-якому магазині інструменту або будматеріалів, але не всі вони однаково якісні. Неточний вимірювальний інструмент може обійтися дуже дорого.

Які існують види будівельних рівнів

У кожного будівельника є кілька пристосувань для перевірки паралельності і гладкості поверхонь. Найбільш розповсюджені:
 1. Водяні рівні - це довга трубка з двома циліндрами-лінійками на кінцях. Незамінний, коли потрібно розмітити щось дотримуючись однакової висоти, а точки розмітки віддалені або приховані. Працює за принципом сполучених посудин. Ціна найвища в класі, і потрібен він не кожен день, але ті, хто займається зведення будинків без нього не обійдуться.
 2. Бульбашкові - це по суті лінійка з однією або кількома капсулами, в яких індикатором служить бульбашка повітря. Це найпоширеніший варіант, купити можна буквально на кожному розі, саме на цій групі буде зосереджений цей огляд. Адже такий інструмент потрібен скрізь це і розмітка під водостічну систему, і лати під сайдинг, цегляна кладка, штукатурка і т.д.
 3. Підвіс з грузилом - цей «дідівський» метод дозволяє оцінити наскільки рівно стоїть стовп або стіна. Точність так собі, але грубі відхилення усунути допомагає. Ціна копійки, а відхилення стіни від вертикалі покаже вірно.

Як вибрати і перевірити бульбашковий рівень будівельний

Найпростіша перевірка прямо в магазині: берете рівень кладете на стіл, стелаж або прикладаєте до стіни, запам'ятовуєте положення бульбашки (не факт, що стелаж в магазині ідеально рівний). Потім розвертаєте рівень на 180 градусів (капсула повинна залишатися зверху просто міняєте місцями лівий і правий кінець) і дивитеся, якщо бульбашка виявився в тому ж положенні відносно рисок, можете купувати цей будівельний рівень. Але точність нового інструменту це ще не все. Якби була номінація на на будівництві на інструмент, що найчастіше падає - рівні будівельні увійшли б до призової трійки.

Отже, при виборі звертайте увагу на:

 • товщина стінок коробчатого корпусу - ідеально 1,5-2 мм, у дешевих моделей буває менше міліметра і деформувати його можна просто притиснувши рукою;
 • капсула з рисками (розміткою) повинна бути рівною (НЕ пузатою), інакше якщо раптом потрібно рівень перевернути догори ногами, дуже складно буде зловити горизонт;
 • торцеві вставки, рекомендуємо купити будівельний рівень з гумовими, а не пластиковими заглушками, такий переживе більше падінь без деформації;
 • коробчатий корпус надійніше ніж тавровий (рейковий).
Яку довжину вибирати залежить від завдання, якщо просто в набір домашнього інструменту, то досить купити будівельний рівень довжиною 40-60 см.

Чому купити будівельний рівень в інтернеті вигідно

По-перше, за ним не потрібно їхати, ви заощадите час і гроші. Звичайно так складніше з перевіркою, але, якщо замовити післяплатою ви зможете перевірити інструмент при отриманні до того, як заплатите.

По-друге, в дрібних будівельних магазинах в регіонах рідко бувають інструменти профі класу, а через інтернет можна замовити ідеально рівний повірений рівень.

І по-третє, якщо робити загальне замовлення і купити вимірювальної інструмент разом з будматеріалами, то немає необхідності шукати кожну дрібницю в різних магазинах і витрачати купу часу.

Якщо є питання по доставці, цінами, наявності та термінів доставки телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про рівень будівельний:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Рівень будівельний?
 • Ціна на Рівень будівельний від 40 до 12 469 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Рівень будівельний?
 • Рівень будівельний Acurate

  Рівень будівельний Black Decker

  Рівень будівельний DeWALT

  Рівень будівельний Grad

  Рівень будівельний Haisser