В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Шланги водопровідні

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Гнучкі шланги для води знайшли активне застосування в найрізноманітніших сферах життя сучасної людини. Даний товар застосовується для підключення водопостачання до таких сантехнічних приладів як: душ, умивальник, унітаз, посудомийна і пральна машина. Шланги для змішувача можуть класифікуватися в залежності від своїх властивостей, розмірів, особливостей застосування.

Відмінні риси гнучкої підводки для води

Одним з найбільш популярних варіантів вважається гнучкий шланг для води. Така продукція відрізняється невисокою ціною, простою конструкцією, тривалим терміном служби за умови правильного монтажу й високої якості самого виробу. Чим краще матеріал і технологія, тим більше часу буде працювати виріб. Гнучкі варіанти продукції активно використовуються при монтажі душових боксів, умивальників. Серед відмінних рис – різні температурні показники. Як правило, гаряча підводка позначається металевим кільцем та підключається до високих температур. Вироби для холодної води маркуються кільцем синього кольору. Крім того, бувають універсальні шланги для води (помічені синьою і червоною ниткою), які підходять як для холодного, так і для гарячого водопостачання.

Додатково слід зазначити гнучку підводку для змішувачів, які також можна віднести до гнучких шлангів для води. Подібні водяні шланги часто входять до складу техніки. В їх конструкції передбачено спеціальне різьблення або гумові кільця ущільнювачів для зручного підключення.

Як вдало вибрати і купити шланг для води?

Для того щоб вигідно зробити покупку водяного шлангу, необхідно уважно поставитися до ряду факторів. Для початку слід визначити температуру і тиск води, яка буде надходити через гнучкий шланг, після чого вибрати відповідний за даними параметрами продукт. На підставі цієї інформації здійснюється вибір матеріалу виробів:

 • нікельована латунь;
 • нержавіюча сталь;
 • поєднання гуми з нержавіючої сталлю.

Наприклад, для високого тиску оптимальним вибором буде водяний шланг з хорошою міцністю, а термостійкий шланг підійде для гарячої води. Перед тим як купити шланг для води завжди враховуйте і дотримуйтесь його робочої температури або ж зупиніться на виборі універсального варіанту.

Питання, що часто виникають про шланги водопровідні:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Шланги водопровідні?
 • Ціна на Шланги водопровідні від 20 до 1 899 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Шланги водопровідні?
 • Шланги водопровідні Valtec

  Шланги водопровідні Corso

  Шланги водопровідні Eco-flex

  Шланги водопровідні FADO

  Шланги водопровідні SD Forte