В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Запірна арматура

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Повноцінне використання водопровідних систем, опалення та інших систем неможливо без запірної арматури. З її допомогою забезпечується відкриття або перекриття потоку рідини в системі. Запірна арматура використовується на промислових інженерних спорудах, в побутових системах. Вона може бути представлена у вигляді механізмів ручного управління (кулькові крани, запірні клапани, зсувні механізми), а також у вигляді автоматизованих пристроїв, керування якими здійснюється за допомогою електроприводів, пневматичних або гідравлічних механізмів.

У широкому асортименті водопровідна арматура представлена на нашому сайті. Вибирайте, яка продукція вас цікавить, дізнайтеся про її характеристики і замовляйте найбільш доступні варіанти з доставкою по Україні!

Вибір водопровідної арматури – основні рекомендації для покупців

Запірно регулююча арматура для водопровідних, опалювальних та інших систем розрізняються як за матеріалом основного корпусу, так й запірної частини.

Фахівці рекомендують купити запірну арматуру з латуні, або аналогічних сплавів. Сьогодні це найбільш якісний варіант на будівельному ринку. Звичайно, ціна таких кранів вище тих, що виробляються з нержавіючої сталі або силуміну, але надійність перевершує в рази. Немає ніяких проблем з герметичністю різьбових з'єднань, а також з роботою самого запірного механізму.

Перед тим, як купити запірну арматуру обов'язково варто звернути увагу на тип і діаметр різьби. Можливо, будуть потрібні додаткові перехідники для монтажу системи. Їх ви також зможете придбати на нашому сайті

Від правильності вашого вибору залежить робота всієї системи, її стабільність та надійність. У будь-якому випадку, ми б не радили заощаджувати на таких деталях, адже якість в даному випадку має бути першочерговим критерієм вибору!

Де купити запірно регулюючу арматуру – в інтернеті або магазині сантехніки, їх ціни

 1. В інтернет-магазинах ціна нижча, але не можна “помацати” товар руками, і купити швидко зайшов взяв, пішов. Якщо ви плануєте систему заздалегідь та берете цілий комплект, то інтернет звичайно вигідніше, якщо потрібно замінити один кран або клапан – вигідніше звичайний магазин.
 2. Доставка – особливо важлива для жителів віддалених селищ та невеликих міст. Адже там може просто не бути точки продажу, а їхати в райцентр чи ще кудись не завжди вигідно, та й ціна там вище ніж в інтернет-магазинах.

Крім того, у нас ви можете отримати кваліфіковану консультацію по всіх можливих питаннях: сумісність, довговічність, ущільнення, т.д. Телефонуйте або пишіть в онлайн-чат, завжди раді вам допомогти.

Питання, що часто виникають про запірна арматура:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Запірна арматура?
 • Ціна на Запірна арматура від 23 до 5 837 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Запірна арматура?
 • Запірна арматура Valtec

  Запірна арматура Alfa Plast

  Запірна арматура Asco armature

  Запірна арматура Blue Ocean

  Запірна арматура Danfoss