В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
19
1321

Фітинги для поліетиленових труб

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фітінги для поліетиленових труб

Фітинги для поліетиленових труб – це сполучні муфти, кутники, перехідники, трійники та запірна арматура призначена для трубопроводів низького тиску з поліетилену. З таких труб роблять підземну частину водопровідної системи у приватних будинках. Та й у багатоквартирних будинках також активно використовують поліетилен. Як правило, це різьбові з'єднання, призначені для затягування від руки або з використанням спеціального інструменту, див. знімок нижче.

Інструмент для затягування поліетиленових труб

Але є і ПНД фітинги під зварювання, про що розповімо далі. Розберемося в базових характеристиках поліетиленових фітингів, щоб правильно вибрати та купити фітинги для поліетилену.

Різновиди та сфера застосування фітингів для поліетилену

Більшість поліетиленових фітингів дуже легкі, мають низьку ціну та гранично прості у застосуванні. Також до переваг фітингів для поліетилену можна віднести:

 1. Не іржавіють і не окислюються.
 2. Є діелектриком.
 3. Витримують значний тиск і є досить пластичними, щоб витримати гідроудари.
 4. Досить міцні щоб витримати помірні зовнішні механічні навантаження.
 5. Добре герметизують стики та можуть прослужити понад 50 років.

Але є й недоліки:

 1. Пластик не дуже довго може витримувати ультрафіолет, тому залишати фітинги для поліетилену без захисту просто неба не рекомендується. Хоча й у такому режимі вони можуть прослужити щонайменше 10 років.
 2. Не витримують високих температур, не варто перекачувати через такі трубопроводи рідини з температурою більше 65°С, оскільки вже за температури 80°С починається розм'якшення поліетилену.

Розберемо різновиди компресійних фітингів для ПНД, які можна купити в Україні:

 1. Муфти сполучні перехідні та універсальні. Це прямий елемент, який може з'єднувати труби однакового діаметру, так і робити переходи з більшого на менший діаметр. Існують також перехідні муфти з поліетиленового трубопроводу на інші види труб – металопластик, поліпропілен, метал.
 2. Муфти фитингов поліетиленових труб

 3. Відводи та кутові фітинги для ПНД. Призначені для поворотів трубопроводу. Також можна купити кутові фітинги для ПНД з переходом під трубопроводи з інших матеріалів.
 4. Відводи для поліетиленових труб

 5. Трійники та розгалужувальні колектори. Потрібні майже в кожній системі, адже завжди може знадобитися відгалуження на другий поверх, систему поливу газону і т.д. Можна придбати трійники для поліетилену як рівносторонні, так і зі зниженням діаметра в окремих відводах. Також є поліетиленові фітинги з переходом під труби з інших матеріалів.
 6. Трійники для поліетиленових труб

 7. Врізка в існуючий трубопровід більшого діаметру для приєднання відведення меншого діаметру. Можна купити фітинги для поліетиленових труб на робочий тиск від 4 до 16 Бар.
 8. Врізка для поліетиленових труб

 9. Фланцеві з'єднання для труб ПНД. Призначені для створення переходу з труби фланців, що закінчується, на компресійне різьбове з'єднання для поліетиленових труб.
 10. Фланцеві з'єднання для поліетиленових труб

 11. Також є заглушки на кінцеві ділянки трубопроводів. Можуть бути як тимчасовими, і постійними.

Можна придбати фітинги під електропайку або так звані електромуфтові з'єднання. У їхню конструкцію закладена металева нитка, до якої прикладається напруга, і муфта зварюється з трубою. Таке з'єднання є нероз'ємним і використовуються зварні муфти в основному в промисловості, тому ми не будемо акцентувати на них увагу.

Монтаж фітінгів для поліетиленових труб

Як вибрати фітинги для поліетиленових труб

Вибір поліетиленових фітингів досить простий, ось ключові кроки:

 1. Кількість – для цього потрібно мати схему прокладання трубопроводів, хоча б у вигляді ескізу. По ньому потрібно підрахувати всі з'єднання, кутники та відгалуження. Перед замовленням додайте невеликий запас по кілька штук кожного елемента, особливо муфт, так як можливі помилки монтажу і напевно доведеться подекуди з'єднувати труби там, де передбачалася ціла ділянка.
 2. Врахуйте, що компресійні фітинги для поліетиленових труб – це різьбові з'єднання, які не можна замуровувати в стіни, підлогу і т.д. Повинна бути можливість дістатися до з'єднання, для обслуговування або заміни.
 3. При виборі зважайте на максимальний тиск, на який розраховані фітинги, вони бувають на 6; 10; 16 бар. Більшість поліетиленових фітингів, які можна купити в магазині, мають максимальний тиск 6 бар. Обов'язково перевіряйте це, якщо ваша система буде працювати з більшим тиском.
 4. Ну і звичайно діаметри фітингів для поліетилену повинні збігатися з трубами, для яких вони призначені.
 5. Бренд та країна виробництва фітингів для поліетилену теж важлива. Ціна фітингів доступна у будь-якому випадку. Тому ми не рекомендуємо вибирати найдешевші, адже протікання - це завжди вкрай неприємно. Особливо в зимовий період, коли ремонт та заміна ускладнена низькими температурами.

Чому вигідно купити фітинги для поліетиленових труб у магазині Побудуй

Ми великий інтернет-магазин і у нас можна купити труби та монтажні елементи для всіх видів інженерних комунікацій. А комплексне замовлення – це завжди вигідніше, ніж закуповувати матеріали у кількох постачальників. Крім того, ми розміщуємо у себе в магазині тільки якісні товари перевірених виробників. Кожна деталь виконує свою функцію, незалежно від цінового діапазону. Звичайно, не варто чекати такого ж запасу міцності та зручності від недорогих фітингів, як від матеріалів преміум класу. Але навіть дешевий фітінг відповідає заявленим характеристикам.

Крім того, у нас можна купити інші товари для прокладання водопроводу та систем опалення, а також утеплення приватного будинку:

 1. Свердловинні та садові насоси.
 2. Радіатори опалення.
 3. Твердопаливні котли та системи контролю та автоматики до них.
 4. Електроінструменти: перфоратори, штроборізи, зварювальні апарати тощо.
 5. Будівельні суміші: клей для плитки, штукатурні суміші, шпаклівки та ін.
 6. Мінеральна вата для утеплення фасадів, дахів та горищних перекриттів.

Якщо з'явилися питання на вибір або хочете знати, як купити фітинги для поліетиленових труб у вашому місті дзвоніть (0800)50-54-52.

Питання, що часто виникають про фітинги для поліетиленових труб:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фітинги для поліетиленових труб?
 • Ціна на Фітинги для поліетиленових труб від 19 до 1 321 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Фітинги для поліетиленових труб?
 • Фітинги для поліетиленових труб Unisera