В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Твердопаливні котли

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вирішили купити твердопаливний котел, а навколо стільки пропозицій, що впору заплутатися. Сталеві, чавунні котли з автоматикою і без. Червоні, жовті, зелені, на вигляд майже однакові, а ціни відрізняються в рази. Перш ніж вирішити який саме купити котел на твердому паливі - розберемо чим вони відрізняються, і на що звертати увагу.

Купити твердопаливний котел - всі за і проти опалення котлами на дровах

Про переваги опалення на дровах не писав тільки ледачий, тому зовсім коротко:

 1. Автономність. Ви не залежите від газової труби і зростання тарифів. А класичні моделі сталевих і чавунних котлів не вимагають навіть електрики.

 2. Економія. Опалювальний сезон обійдеться значно дешевше, особливо якщо є доступ до деревних відходів і недорогих дров.

 3. Всеїдність, надійність, відносно невисока ціна - завдяки простоті.

Є, звичайно, і недоліки:

 1. ККД нижче в порівнянні з газовими.

 2. Потрібно приміщення, щоб зберігати запас палива.

 3. Обмежений час роботи на одній закладці 4-12 годин (якщо котел знову не пелетний).

Але якщо перед вами стоїть завдання купити твердопаливний котел для приватного будинку, значить, ви вже впевнені в перевагах водяного опалення на дровах. Перейдемо до критеріїв вибору, від чого залежить ціна, надійність, довговічність:

 • Матеріал теплообмінника - сталь або чавун.
 • чавунні котли на твердому паливі довговічні - 50 років не межа, але бояться тимчасового припинення циркуляції і попадання холодної води;

 • сталеві котли легше, ціна нижче, прощають помилки монтажу і не дуже дбайливе транспортування, головне щоб сталь була хорошої товщини 4-5 міліметрів.

 • Розмір топки, для «всеїдних» котлів важливий показник. Чомусь у європейських виробників розмір і глибина камери згоряння менше ніж у вітчизняних аналогів. Якщо плануєте топити відходами пилорами (обаполком, тріскою і т.д.) краще купити український котел з максимально глибокою камерою і широким отвором.

 • Колосники, зольник і доступ до видалення золи та зручність очищення від сажі. Вивчіть всі ці питання, перед тим як підтвердити замовлення.

Щоб підібрати потужність 10, 15 або 25 кВт, і отримати консультацію по підключенню, телефонуйте нам. Ми допоможемо підібрати оптимальну модель, вишлемо всі фото твердопаливного котла, креслення, характеристики і т.д.

Чому замовити котел на твердому паливі в «Побудуй» вигідно

 1. Якість. У нас ви купите тільки перевірені агрегати як європейського так і українського виробництва.

 2. Доставка. Вага і габарити твердопаливних котлів роблять вартість доставки дорогою. За рахунок регулярних перевезень, договорів з транспортними компаніями і власного автотранспорту ми можемо запропонувати кращу ціну на котел з доставкою по Києву, області та всієї України.

 3. Також ви можете замовити комплект регуляторів, автоматики управління котлом і циркуляцією теплоносія і т.д.

Якщо виникли питання або потрібна консультація по вибору - телефонуйте (050) 414-92-73 домовимося.Питання, що часто виникають про твердопаливні котли:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Твердопаливні котли?
 • Ціна на Твердопаливні котли від 6 800 до 223 767 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Твердопаливні котли?
 • Твердопаливні котли FORTE

  Твердопаливні котли Marten

  Твердопаливні котли Thermo Alliance

  Твердопаливні котли ZUBR

  Твердопаливні котли Буржуй