В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:

Електричні котли

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Підігрів води для опалення заміського будинку за відсутності газу, може виявитися не таким вже простим завданням. Твердопаливний котел хороший, якщо у вас велика сім'я, і ​​кожен день хтось є вдома. А що робити молодий родині яка працює, де часто трапляються ділові поїздки і відрядження? Для такої ситуації прекрасною альтернативою газовому опаленню може стати електричний котел. Звичайно, електричне опалення коштує недешево і можливо буде потрібна заміна проводки і лічильника, але є у електрокотла незаперечні переваги.

Електрокотли - сильні сторони опалення

По-перше, мінімальні витрати на сам електрокотел і його монтаж. Ціна нижче в кілька разів у порівнянні з твердопаливним котлом аналогічної потужності. Не потрібно особливе місце або окреме приміщення для установки, електрокотел працює абсолютно безшумно, і займає мінімум місця. Відсутній димохід, встановлювати можна без дозвільних документів (на відміну від газових). Він простий і зрозумілий по конструкції. Невеликий настінний блок містить в себе замкнуту систему з автоматичним регулюванням і декількома ступенями захисту.

По-друге, електрокотел може працювати повністю в автоматичному режимі необмежений час. Є можливість перевести в режим підтримки мінімальної температури, аби не замерзала вода в системі і температура в всередині будинку не падала нижче +5 ° С.

Іноді в якості теплоносія використовують побутовий антифриз, але його в'язкість вище, а значить треба брати циркуляційний насос з великим напором, теплоємність ж, навпаки, на 10-15% нижче, ніж у води, а значить, буде перевитрата енергії.

Після короткочасного відключення електрики електрокотел автоматично відновлює роботу (на відміну від рідинних або газових з системою контролю полум'я).

Часто електричний котел купують як резервний або допоміжний агрегат, який може працювати незалежно або паралельно з твердопаливним або газовим котлом.

Рекомендації по вибору електрокотлів

Щоб правильно вибрати і купити електричний котел потрібно оцінити такі параметри:

  1. Допустиму електричну потужність, яку може витримати ваш вступний автомат і електролічильник. Котел для невеликого приватного будинку буде вживати приблизно 4-6 кВт, для середнього котеджу близько 10-12 кВт.

  2. Оцінити тепловтрати для вашого будинку, залежать від загальної площі будинку, площі скління і утеплення стін і горища. Середні втрати становлять близько 100 Вт на 1 м2, утеплені енергозберігаючі будинки втрачають тільки 40-50 Вт на 1 м2.

  3. Виходячи із загальної площі будинку і тепловтрат, обчислюємо необхідну потужність побутового електрокотла. Припустимо площа будинку 100 кв.м, а тепловтрати 60 Вт/ м.кв, тоді:

100м.кв * 60Вт / м.кв = 6000Вт

В даному випадку потрібен котел потужністю не менше 7 кВт. Якщо ваша електропроводка витримає додаткове навантаження в 7 кВт, тоді можете сміливо встановлювати електричний котел. Якщо немає, то для підключення котла потрібно проводити окрему лінію.

Купити електрокотел в інтернет-магазині - це просто

Якщо у вас виникли додаткові питання по параметрам котлів, вибору або установці, телефонуйте! Відповімо на всі питання, допоможемо визначитися з вибором, оформленням замовлення і доставкою.