В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Очищувачі повітря

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Очищувачі повітря - це спеціальні прилади, які здатні виконувати функцію по фільтрації повітря в закритих приміщеннях. Подібні пристрої сприяють позбавленню від різних запахів, газу, диму, бруду, пилу, вовни і хімічних випаровувань. Крім того, такі товари сприяють знищенню шкідливих бактерій, мікробів, пилових кліщів і спор грибків.

Особливості очищувачів повітря

На сьогоднішній день на ринку представлена ​​велика кількість найрізноманітніших модифікацій даного продукту. Серед наявних систем фільтрації можна зустріти як компактні товари зі спеціальними кріпильними елементами для машин, так і стаціонарні моделі для домашнього використання.

Подібні прилади здатні безпечно і досить швидко очистити повітря, за рахунок чого користуються величезним попитом серед користувачів. Очищувачі повітря часто використовуються для холодильників, що дозволяє знезаразити внутрішній простір камери і видалити неприємні запахи. Завдяки цьому термін придатності будь-яких продуктів харчування буде продовжений.

Для досягнення аналогічних цілей можна використовувати пристрої в таких місцях як:

 • комори;

 • шафи;

 • дитячі;

 • коридори;

 • громадські приміщення;

 • туалети і т.д.

Як правило, подібні очисники досить мобільні і відрізняються підвищеною портативністю. Для квартир і службових приміщень призначені більш серйозні модифікації, які можуть похвалитися збільшеним функціоналом і великими габаритами.

Як вдало купити очищувач повітря?

Багато людей, які хочуть купити очищувачі повітря, не знають на які особливості необхідно звернути увагу і як грамотно вибрати товари з даної категорії. Спочатку необхідно зрозуміти, яка площа кімнати, в якій буде використовуватися прилад. Кожна модель призначається для застосування на певному обмеженому просторі.

Після цього потрібно визначитися з потрібним функціоналом пристрою. Якщо потрібно видалити велику кількість бруду і пилу, то найкраще зупинити свій вибір на моделі з НЕРА-фільтрами, плазмовими фільтрами, іонізаторами. Для того щоб уникнути алергії на пил, найкраще використовувати товар з електростатичними фільтрами, зволожувачами і мийками повітря, озонатори. Для ефективної боротьби з тютюновим димом підійдуть пристрої з вугільними фільтрами.

Питання, що часто виникають про очищувачі повітря:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Очищувачі повітря?
 • Ціна на Очищувачі повітря від 832 до 27 740 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Очищувачі повітря?
 • Очищувачі повітря Ardesto

  Очищувачі повітря BALLU

  Очищувачі повітря Cooper&Hunter

  Очищувачі повітря Electrolux

  Очищувачі повітря Philips