В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
47
2222

Обробні дошки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Обробна дошка є одним з найважливіших пристосувань для будь-якої кухні. Даний вид кухонних пристосувань дозволяє розрубувати, розрізати і нарізати будь-які продуктові зразки. Дошка обробна виступає незамінним атрибутом, який є в кожному будинку, попутно виконуючи ряд додаткових завдань. Часто господині використовують даний предмет в якості підставки під гаряче або у вигляді кришки. Сучасні виробники пропонують своїм клієнтам широкий вибір моделей, тому зараз можна купити дошку будь-яких форм, з будь-яких матеріалів.

Обробні кухонні дошки та їх різновиди

Такий популярний товар як дошка кухонна обробна можна класифікувати по безлічі критерій, починаючи від розмірів виробу, закінчуючи матеріалами. Що стосується геометричних розмірів і форм - то виріб повинен бути комфортним у роботі з маленькими і великими продуктами. В якості неписаного стандарту виступають товари  розміром 30х40 см. Така обробна дошка дозволяє зручно працювати з хлібом, рибою, м'ясом, фруктами та овочами. Менші за розміром товари призначені для нарізування окремих продуктів.

Більшість професійних кулінарів впевнені, що необхідно купити дошку під кожен тип продуктів, оскільки недостатньо мати всього один універсальний зразок. Норми санітарії та гігієни вимагають наявності одночасно одразу 12 зразків цієї продукції. При цьому переважна більшість господинь мають в своєму арсеналі в середньому 5-6 виробів, які використовуються для нарізки хліба, овочів, фруктів, м'яса та риби.

Як вдало купити обробну дошку для кухні?

Якщо ви вирішили купити дошку, то для початку необхідно визначитися з матеріалом виробу. Серед існуючих зразків користуються  популярністю дерев'яні моделі, які можуть бути виконані з бука, бамбука, дуба, акації або інших сортів деревини. Такі предмети можна мити тільки руками і сушити тільки вертикально. Найбільш гігієнічним і популярним видом вважаються пластикові зразки. Дана продукція активно використовується у професійних кухарів. Наявність високоякісного харчового пластику дозволяє успішно працювати ножем і не піддаватися впливу високих температур. Крім того, такі зразки відрізняються найбільш тривалим терміном служби.

Окремою категорією виступають скляні обробні дошки. Вони мають прекрасні декоративні властивості і відповідають всім екологічним нормам. Матеріал нетоксичний, безпечний і досить зручний у використанні за умови обережного використання.

Питання, що часто виникають про обробні дошки:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Обробні дошки?
  • Ціна на Обробні дошки від 47 до 2 222 грн.