В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Столові сервізи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Мати гарний посуд у себе вдома мріє абсолютно кожна господиня. А з огляду на різноманітність сучасних столових сервізів, деякі вважають за краще не обмежуватися одним або двома комплектами, а придбати різні варіанти, як для особливого випадку, для прийому гостей, так і для повсякденного використання. Якщо ви хочете поповнити запаси посуду, купити новий набір, вибирайте столовий сервіз в інтернет-магазині "Побудуй". Ми пропонуємо широку гаму варіантів за досить вигідними цінами!

Асортимент столових сервізів інтернет-магазину "Побудуй"

Обраний вами розділ товарів має набори посуду різного дизайну:

 • класичні моделі білого кольору;
 • сервізи з кольоровими принтами різних малюнків;
 • тарілки різних форм і розмірів;
 • за кількістю приладів в комплекті.

Будь-який з представлених варіантів стане бажаним і завжди потрібним придбанням не тільки в ваш власний будинок, столовий сервіз можна піднести як подарунок. Людина, якій він буде адресований, обов'язково оцінить ваш вибір!

Що слід врахувати перед тим, як купити столовий сервіз в нашому інтернет-магазині?

Перед оформленням замовлення ми рекомендуємо обов'язково ознайомитися з детальними характеристиками обраного вами комплекту. В описі продукції ви дізнаєтеся про кількість предметів, які включає в себе сервіз, про матеріал виготовлення, а також інші деталі. Обов'язково зверніть увагу на можливість використання тарілок в СВЧ-печах.

В цілому ж, вибір не повинен викликати у вас будь-яких складнощів. Але, якщо питання все ж виникли, звертайтеся з ними до наших онлайн консультантів. Здійснити покупку ви можете прямо на сайті, скориставшись електронною формою замовлення, або ж, просто зателефонувавши нам за вказаними телефонами. Доставка ваших замовлень здійснюється по всій території України!

Питання, що часто виникають про столові сервізи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Столові сервізи?
 • Ціна на Столові сервізи від 378 до 9 295 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Столові сервізи?
 • Столові сервізи Arcopal

  Столові сервізи Ardesto

  Столові сервізи Bormioli Rocco

  Столові сервізи Duralex

  Столові сервізи Fissman