В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі ковдри

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Міцний та спокійний сон – головний фактор, що забезпечує здоров’я малюка. А той, в свою чергу, неможливий без м’якої і теплої дитячої ковдри, яке забезпечує найвищий рівень комфорту для дитини. До того ж, особливо важливим воно є для немовлят, адже їх тіло ще не здатне в повній мірі забезпечувати комфортну температуру під час сну. Тому, вирішивши купити дитячу ковдру, особливу увагу приділіть правильності свого вибору!

В нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий вибір різноманітних варіантів, ковдри для дітей різного віку – від новонароджених до малюків, що вже підросли!

Якою повинна бути ідеальна дитяча ковдра?

Ту чи іншу модель рекомендуємо оцінювати за трьома найбільш важливими критеріями:

 • Гіпоалергенність ( а тому важливо потурбуватися, з яких матеріалів виготовлена дитяча ковдра);

 • Теплота (до того ж, варто враховувати не лише пору року, але й температурні умови в яких спить дитина);

 • Легкість (малюк не повинен турбуватися через надмірно великої ваги дитячої ковдри, чим легшою вона буде – тим міцніше і спокійніше спить дитина).

Дитячі ковдри, придбати які Ви зможете у нас, відповідають представленим критеріям. Це фірмові моделі високої якості, виготовлені з ніжних тканин. А приємна кольорова гамма дозволить підібрати модель для дівчинки, хлопчика чи ту, яка буде підходити для обох!

Купити дитячу ковдру з доставкою по Україні

Ми пропонуємо великий вибір різноманітних моделей – різноманіття кольорових варіацій, розмірів і варіантів наповнювачів. У нас Ви знайдете варіанти за найбільш прийнятними для Вас цінами, а також з можливістю доставки по всій Україні! Якщо в ході вибору у Вас виникнуть складнощі, ми з радістю допоможемо Вам підібрати і купити дитячу ковдру, що поєднує високу якість і прийнятну для Вас вартість!

Питання, що часто виникають про дитячі ковдри:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі ковдри?
 • Ціна на Дитячі ковдри від 280 до 1 528 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі ковдри?
 • Дитячі ковдри LightHouse

  Дитячі ковдри Vladi

  Дитячі ковдри Руно