В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Келихи для пива

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Кухлі для пива ― спеціальний вид посуду для розпивання хмільних напоїв. Призначені для передачі справжнього смаку, розкриття характеру того чи іншого виду пива. Купити пивні кухлі та інший сервірувальний посуд зручно сайті магазину у розділі «Посуд».

Кухлі для пива.jpg

Який кухоль для пива вибрати

Пивні кухлі розподіляють на такі види в залежності від сортів напою:

 1. Сніфтер ― кулястої форми бокал на короткій ніжці. Завдяки звуженій верхівці, тривалість аромату напою збільшується. Відмінно підходить для складних на смак і з високим вмістом алкоголю елю.
 2. Пілзнер ― зовнішній клиноподібний вигляд добре утримує густу піну та дозволяє тривалий час споглядати на всі бульбашки кисню в напої. Підходить для легких сортів пива, що не потребують тривалого розкриття ароматного букета.

Alt пиво, пивний бокал, види пива

 1. Пінта ― циліндричної форми і великого розміру бокал, найпоширеніший вид келиха. Дозволяє сповна насолодитись улюбленим смаком елю. Виготовляють двох розмірів на 0,5 і 0,6 л. Відмінно підходить для напоїв з середнім рівнем алкоголю ― елю, табору.
 2. Тюльпан ― оригінальна форма дозволяє максимально довго утримати аромат пива з нотками фруктів та квітів. Його використовують для шотландського, бельгійського та ірландського елю, ячмінного пива. Піна у такому бокалі зберігається довго, а смак відповідно насичений та стійкий.
 3. Вузька видовжена склянка ― використовують для вишуканих смаків хмільного напою. Прийняти розливати у нього британський та бельгійський ель.
 4. Пивний кухоль ― завдяки зручній ручці, великому об'єму та товстим стінками підходить для різних сортів пива. Це традиційний посуд та головний атрибут сіх пивних фестивалів. Об'єм такого виду може бути від 0,5 до 1 л. Різновидом пивного кухля з кришкою вважають ― штайн.

Об'єм келихів для пива залежить від уподобань власника. Крім літрових, можна купити кухоль для пива на 0,7, 0,5 та 0,4 л, останні доволі рідко використовуються. Найчастіше вибирають пів літрові кухлі. У такій склянці піна зберігається довго, аромат та смак не втрачають своїх якостей. Зручність полягає у відсутності зайвих елементів, що дає змогу охопити повністю келих долонею та надійно його утримувати.

Пивний кухоль ― що потрібно знати про догляд та матеріал виготовлення

Головна вимога до матеріалу з якого виготовляють келихи для пива ― гладкість внутрішньої поверхні. Зовні допускається декоративний орнамент, написи, або візерунки. Найчастіше посуд для пива виробляють зі скла, дерева або кераміки:

 1. Скло ― універсальний матеріал, який не вбирає ароматів і не вступає в реакцію з вмістом. Володіє високою гігієнічністю та стійкістю до подряпин. Підходить для миття у посудомийній машині.
 2. Дерево менш поширене, але доволі популярне. Для виготовлення бокалів використовують деревину твердих порід ― бук і дуб. Додатково скріплюють металевим обручем для міцності. Щоб тримати у руці такі пивні кухлі вони мають міцну масивну ручку. Дерево ― матеріал, який має короткотривалий термін використання, адже його поверхня швидко зношується, а смак пива може змінюватися, через накопичення у пористій структурі запахів інших напоїв.
 3. Кухлі для пива з дерева.jpg

 4. Керамічні кухлі для пива вважають традиційними та такими, що з'явилися у вжитку разом з дерев'яними. Вони легкі у порівнянні зі скляними та дерев'яними, гігієнічні, декоративно оздоблені. Важливо правильно доглядати за таким виробом, через необережне поводження та перепади температури можливі сколи та тріщини на захисній емалі.
 5. Кухлі для пива керамічні.jpg

У нашому магазині представлено кухлі для пива від українських та європейських брендів. Можна купити один кухоль лише для себе, або набір, щоб насолоджувати смачним напоєм з друзями.


Питання, що часто виникають про келихи для пива:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Келихи для пива?
 • Ціна на Келихи для пива від 43 до 1 798 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Келихи для пива?
 • Келихи для пива Luigi Bormioli

  Келихи для пива Bohemia

  Келихи для пива Luminarc

  Келихи для пива Pasabahce

  Келихи для пива Ardesto