В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вентилятори

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вентилятори – це найпростіший спосіб отримати прохолоду у сильну спеку. Адже навіть тепле повітря, обдуюваючи шкіру, випарує частину вологи. А процес випаровування рідини є ендотермічною реакцією. У процесі випаровування тепло поглинається, і ми відчуваємо прохолоду. Але основний ефект охолодження дає конвективне перенесення тепла під час обдування. У результаті виходить ефективна система охолодження без зайвих витрат навіть з на базі настільного чи підлогового вентилятора.

Вентилятори.jpg

Різновиди та особливості побутових вентиляторів

Почнемо з принципу дії, сьогодні можна купити вентилятор:

 1. Осьового типу, де до центральної осі прикріплені лопаті. Це найпоширеніший і найдоступніший тип вентиляторів. Він простий та зрозумілий, купити вентилятори осьового типу можна у будь-якому магазині побутової техніки або замовити в інтернеті. До переваг можна віднести низьку ціну та високу ефективність. А до недоліків — помітний шум при роботі, громіздкість та складність очищення від пилу.
 2. Вентилятори осьового типу.jpg

 3. Безлопатеві вертикальні турбовентилятори. Точніше вони не зовсім безлопатеві просто крильчатка має циліндричну форму і встановлена ​​вертикально. Вони набагато компактніші і краще вписуються в сучасний інтер'єр, та й рівень шуму помітно нижчий. Але очищати крильчатку від пилу все також складно, але хороша новина в тому, що пилу всередині не видно можна протерти лише зовнішню решітку. Якщо ви вирішили купити побутовий вентилятор такого типу врахуйте, що ціна на нього помітно вища порівняно з осьовим.
 4. Вертикальні турбовентилятори.jpg

 5. Безлопатеві кільцеві вентилятори Дайсона та їх копії. Це абсолютно футуристичні пристрої, що нагадують кільцеві лампи. Турбіна з двигуном захована в ніжці і жене повітря по замкнутому контуру у формі крила літака, потік повітря зі щілини створює зону розрідження по центру, а повітря з зворотного боку вентилятора втягується в цю воронку і викидається в потрібну сторону. ККД такого вентилятора найвищий у класі, працює практично безшумно, виглядає чудово. Є тільки два недоліки: висока ціна і купити вентилятор безлопатевого типу можна далеко не скрізь, швидше за все, доведеться замовляти через інтернет.

Кільцеві вентилятори.jpg

Тепер перейдемо до габаритів та місця встановлення.

 1. Настільні вентилятори – маленькі та середні, часто мають живлення від USB порту комп'ютера.
 2. Вентилятори для підлоги — найпоширеніший тип для квартири або заміського будинку. Досить продуктивні, довговічні та прості. Навіть якщо за кілька років він зламається, то завжди можна купити новий. Ціна підлогових осьових вентиляторів також цілком доступна.
 3. Стельові вентилятори типові для південних регіонів і до поширення кондиціонерів були обов'язковими елементами кафе, ресторанів та інших громадських закладів. Сьогодні вони також ефективні, хоч і використовуються рідше. Але є цікаві моделі, де стельовий вентилятор поєднаний з люстрою. Такий варіант є популярним у США, але поступово з'являється і в Україні.

Стельові вентилятори.jpg

Витяжні, канальні та інші види вентиляторів, які відносяться до припливно-витяжної системи вентиляції, ми тут не розглядаємо, тому що їх можна купити в іншому розділі і описані вони там же.

Як вибрати вентилятор для дому

Розберемося в розрізі технічних характеристик, колір та дизайн кожен вибирає під себе.

 1. Розміщення – найчастіше вибір стоїть між підлоговим та настільним варіантом. Якщо ви працюєте вдома або в офісі немає кондиціонера, то без настільного вентилятора не обійтися. А для будинку найбільше підходять підлогові вентилятори, як осьові з лопатями, так і безлопатеві вентилятори. Купити вентилятор для дому можна через інтернет чи у будь-якому магазині побутової техніки.
 2. Тип, якщо ви не готові витрачати велику суму, то рекомендуємо купити вентилятор осьового типу, адже вони оптимальні за співвідношенням ціна — позитивний ефект. Але якщо все ж таки хочете щось більш сучасне, то ваш вибір безлопатеві вентилятори, вони як правило мають пульт дистанційного керування з таймером та інші приємні доповнення.
 3. Продуктивність не плутати з потужністю. Продуктивність — це кількість повітря, що переміщується за одиницю в годину, наприклад, м3/год. Для підбору потрібно помножити площу приміщення на 2 та отримаємо рекомендовану продуктивність. Наприклад, для кімнати площею 16 м2 потрібно купити вентилятор на 32 м3/годину.
 4. Мобільність та стійкість. Зверніть увагу на хрестовину або дископодібну основу. Адже діти, домашні тварини, та й дорослі цілком можуть зачепити вентилятор для підлоги і перекинути його. Чим важча і масивніша основа, тим краще. Другий важливий фактор – мобільність – наскільки легко переміщати агрегат. Також важливо, наскільки легко він складається і скільки місця займає при зберіганні в холодну пору року.

Чому вигідно купити вентилятор у нашому інтернет-магазині

Ми великий інтернет-магазин і у нас тільки перевірена техніка та обладнання для вентиляції. Всі виробники перевірені, а значить товар якісний, а якщо все ж таки щось не підійде і буде працювати не так як зазначено в характеристиках, то проблем із поверненням та заміною по гарантії не виникне.

Крім того, у нас можна купити й інше обладнання та матеріали для інженерних комунікацій:

 1. Системи припливно-витяжної вентиляції.
 2. Гідроізоляцію для дахів та фундаментів.
 3. Радіатори опалення, терморегулятори, сполучні фітинги та труби для систем опалення.
 4. Утеплювачі для скатних покрівель та фасадів – мінеральна вата, екструдований полістирол, PIR панелі.
 5. Будівельні суміші – клей для плитки, штукатурні та затиральні суміші.
 6. Електроінструмент - дрилі, перфоратори, болгарки, шуруповерти.

Якщо потрібна допомога у підборі побутових вентиляторів або хочете дізнатися, як купити вентилятор у вашому місті, зателефонуйте за номером (0800) 50-54-52.


Питання, що часто виникають про вентилятори:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вентилятори?
 • Ціна на Вентилятори від 499 до 4 799 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Вентилятори?
 • Вентилятори Ardesto

  Вентилятори Maestro

  Вентилятори Neo tools