В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Металевий водостік

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Водостічні системи захищають бетонне вимощення, фасад та цоколь будинку від руйнівної дії води та вогкості. На даний час популярні два види водостоків – перевірені часом металеві та ПВХ водостоки (наприклад водостічні системи Profil). Призначення в них однакове, але у кожного виду матеріалу є свої особливості та переваги.

Металевий водостік – основні переваги

До переваг металевих водостічних систем зараховують надійність, температуру безпечної експлуатації від -500 до +1200С, а також презентабельний зовнішній вигляд. Належить це все в першу чергу сучасним високоякісним системам. Деталі металевого водостоку виготовляють зі сталевого листа завтовшки 0,5-0,7мм. Захисним покриттям внутрішньої та зовнішньої поверхні слугує цинк і полімерний шар.

Запас міцності металевих водостоків в декілька разів більший від звичайних для подібних систем навантаження. Жолоб та труби стійкі до деформацій, коефіцієнт температурного розширення системи металевого водостоку у 6 разів менший, ніж пластикового. Завдячуючи полімерному шару, оцинкований метал додатково захищений від корозії та подряпин. Очікуваний строк експлуатації металевих водостоків – 50 років.

Металеві водостоки – це набір елементів з яких можна зібрати водостічну систему приватного будинку, промислового підприємства чи багатоповерхової споруди. Наприклад, сталь для виготовлення елементів водостоку Raiko виготовляє шведський концерн SSAB – один зі світових металургійних гігантів. Для виготовлення деталей водостоку використовують сталь товщиною 0,6мм, гаряче оцинковування з обох сторін, ґрунт та захисно-декоративне покриття Hard Coat (50 мкм).

Переваги якісних металевих водостічних систем

 1. Стійкість від корозії і велика механічна міцність. За рахунок сучасних полімерних фарб та оцинковування – елементи водостічних систем не ржавіють, навіть після декількох років експлуатації. Щоправда, дана властивість актуальна тільки для фірмової продукції, а не дешевих виробів китайського виробництва.
 2. Довговічність та стійкість кольору. Витримують перепади температури та атмосферний вплив. Навіть при тривалому впливі прямих сонячних промінів чи при різкій зміні температури, водостоки не деформуються та не втрачають свого початкового косметичного вигляду.
 3. Асортимент діаметрів труб та монтажних аксесуарів. Водостоки Plannja надані в трьох розмірах: 125/90, 150/100, 150/20. Окрім цього, існує 5 видів гаків-кронштейнів для фіксування жолоба, що дозволяє закріпити систему на будь-якій покрівлі. При новому будівництві чи реконструкції існуючої системи.
 4. Набір кольорів підкреслять індивідуальність Вашого будинку. Стандартний асортимент кольорів: білий, коричневий, срібний металік, мідний, теракотовий, червоний, сірий і чорний. Особливо варто звернути увагу на колір мідний металік. Такий варіант був розроблений для імітації престижного мідного водостоку , що є важливим, особливо при реконструкції історичних об’єктів.
 5. Мала вага конструкції. Завдячуючи цьому, навантаження на елементи покрівлі виявляється досить мінімальним, навіть при інтенсивному потоці дощових чи талих вод з даху. А деталі з’єднання зазвичай оснащуються додатковими гумовими ущільнювачами, які забезпечують 100% герметичність і відсутність протікання.

Важливість якісного металевого водовідводу

Затяжні осінні дощі або літня злива можуть створити водяний потік, який здатний затопити підвал, підмити отмостку (бетонне вимощення), просочити стіни та конструкції вологою. Наслідки вогкості у стінах виявляються не відразу. Поступово з’являється пліснява, грибок. А це небезпека. Бо можна отримати серйозні хвороби легень.

Тому, окрім вірно організованого зовнішнього водостоку з труб, жолобів і зливоприймачів, рекомендуємо організувати систему поверхневого водовідведення (каналізація для прийняття великої кількості води під час злив). Все необхідне для її створення Ви також можете придбати у нас!

Як замовити металеві водостоки

Вартість сталевої водостічної системи значно менша ніж, наприклад, мідної. Тому придбати якісний водостік зв сталі – це золота середина для більшості домовласників. 

Металевий водостік обирають на десятки років, тому щоб не зробити помилок при розрахунках та визначенні діаметру труб і жолобів, рекомендуємо скористатися послугою «Замовити розрахунок матеріалу». Якщо ж потрібна додаткова консультація – дзвоніть. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне рішення для вашого водостоку.

Наполегливо рекомендуємо обирати тільки фірмову продукцію від перевірених європейських виробників. Саме таку продукцію ми надаємо на нашому сайті. При придбані водостоків, що мають сертифікат якості та офіційну гарантію від виробника, Ви уникаєте ризику зіткнення з бракованою продукцією чи виробами недобросовісних виробників.

Зробіть замовлення, скориставшись електронною формою на нашому сайті чи просто подзвоніть за наданими номерами телефонів та зробіть покупку за допомогою наших консультантів.

«Побудуй» - це широкий асортимент продукції для Вас, Вашого будинку та саду!

Питання, що часто виникають про металевий водостік:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Металевий водостік?
 • Ціна на Металевий водостік від 18 до 1 715 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Металевий водостік?
 • Металевий водостік Plannja

  Металевий водостік Raiko

  Металевий водостік Bilka

  Металевий водостік Акведук