В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Аератор для крану

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Економія води. Здавалося б, два простих слова, а насправді несуть у собі глибоке й дуже різне смислове навантаження як особисто для кожної людини, так і в глобальному масштабі для всієї планети. Ну, глобальні моменти залишимо для індивідуального міркування, а сконцентруємося на пристроях для економії води, принципах їх роботи та особистих мотиваціях для покупки.

Аератор для крана – вигідна економія

Аератор на кран – це перевірений, надійний і результативний метод економії. Стандартні крани і душові головки пропускають до 16 літрів води за хвилину, в той час як для комфортного використання необхідно в два, в три і більше разів менше. Іншими словами ми просто більшу частину води зливаємо в каналізацію, не використовуючи її за призначенням. Подивившись уважно на змішувачі та крани, ви знайдете в них аератори води, але вони не водозберігаючі. Навіть в елітній сантехніці встановлена ​​насадка аератор, яка пропускає мінімум 10 літрів води за хвилину. У той час як водозберігаючий аератор – 1,7 л/хв. Економія до 83%!

Принцип роботи насадки на кран для економії води

Насадка на кран для економії води має спеціальну конструкцію, яка дозволяє зменшувати потік води, що споживається, і заміщувати її повітрям. Одночасно зберігається комфортне застосування води за призначенням.

Насадка для економії води працює в три етапи:

 • попередня фільтрація води від крупних частинок за допомогою сітки;

 • зменшення обсягу і збільшення тиску потоку води;

 • поділ струменя і насичення повітря.

Саме за рахунок внутрішньої конструкції аератора, вдається зменшувати потік до 1,7 літрів за хвилину.

Ще буває три різних типи потоку води або струменя, які залежать від типу і конструкції аератора:

 • ламінований – його ще називають «звичайний», оскільки він найпоширеніший і звичний;

 • аерований – змішаний з повітрям;

 • спрей – як в душі.

Аератор для крана - критерії вибору

До кожної конкретної моделі виробники пишуть рекомендації щодо застосування, звертайте на них увагу! Логіка нескладна – для комфортного використання, наприклад, рукомийника не потрібна велика кількість води, тому для них рекомендують насадки з максимальною економією, тобто з витратою води 1,7 л/хв. Але такий же аератор не підходить для крана, за допомогою якого ви наповнюєте ванну, оскільки вода встигне охолонути, поки ванна наповниться. Тому в якості аератора для ванною рекомендовані насадки з витратою води 3-6 л/хв, такі ж критерії і при виборі аератора для душа.

На сайті «Побудуй» ви знайдете зручні фільтри, які підкажуть вам, яку модель варто вибрати в якості насадки на кран для кухні, для ванної кімнати або ж для рукомийника. А ще простіше - поставити запитання співробітникам нашого інтернет-магазину, ми дамо відповіді на всі ваші питання і допоможемо вибрати саме те, що Ви шукаєте.

ВАЖЛИВО! Якщо у вас стоїть газовий котел, можна використовувати аератори для води пропускною спроможністю мінімум 4,5 літра/хв. Пропускна спроможність води нижче 4,5 літра/хв негативно вплине на роботу газового котла і може призвести до поломки.

Насадка на кран для економії води - основні переваги

Якщо розглядати покупку з точки зору особистої мотивації, то вигоди очевидні. Купити аератор/змішувач для душа це:

 • економити гроші на споживанні води, каналізацію та водовідведення (згадаємо, що економія до 83%);

 • економити електроенергію або газ на підігрів гарячої води (при автономному опаленні за допомогою накопичувача бойлера або твердопаливного котла);

 • легке встановлення – не потрібно викликати сантехніка, встановити аератор можна самостійно за пару хвилин. Для цього необхідно відкрутити старий аератор, очистити різьблення від бруду і вкрутити водозберігаючий аератор. А доступні ціни на водозберігаючі насадки дозволять не вкладати величезні гроші на їх придбання.

Питання, що часто виникають про аератор для крану:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Аератор для крану?
 • Ціна на Аератор для крану від 49 до 499 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Аератор для крану?
 • Аератор для крану Bidwin

  Аератор для крану Ecoflow

  Аератор для крану Hihippo

  Аератор для крану Terla