В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі ліжка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Найрадісніша і довгоочікувана подія - поява дитини. Напевно, кожного майбутнього батька дивує диво появи нового життя і виникає питання «Як це можливо?». Але з появою довгоочікуваного Дива на світло, з'являється стільки турбот. І одна з них - це «потрібно терміново купити дитяче ліжечко». Буває, що це не так просто, як здається на перший погляд. Особливо коли в голові стільки нових турбот, проблем і рішень. Саме тому ми систематично і коротко описали, як вибрати ліжечко для новонароджених.

Види ліжечок. Вітчизняне виробництво

Перше, що Ви повинні вирішити - це з якого матеріалу повинно бути зроблено ліжечко. Ліжечка бувають:

 • дерев'яні;
 • пластикові;
 • металеві.

Вироби з натурального дерева мають багато переваг. І Україна радує якістю вітчизняного виробництва. По-перше вітчизняні виробники можуть без допомоги інших країн самостійно робити ліжечка для новонароджених. Ми вибрали таких постачальників, що б навіть деталі і матеріали були зроблені нашими виробниками. Адже здоров'я малюків - це найважливіше. По друге це екологічно, натурально, надійно і довговічно.

Дитячі ліжечка та механізми гойдання

Тепер розберемося в механізмах, які допоможуть Вам заколисувати малюків, щоб вони швидше і міцніше засипали.

 1. Якщо Ви вважаєте зайвим всілякі механізми, можете вибрати ліжка на простих ніжках, без механізмів заколисування. До того ж такі дитячі ліжечка найдоступніші в ціновій категорії.
 2. Дуги - це механізм заколисування, який використовували ще наші бабусі і прабабусі. Бувають ліжечка тільки на дугах або такі, де можна міняти місцями звичайні ніжки і дуги.
 3. Коліщатка - просто і зручно. У сучасних моделях передбачений фіксатор, який блокує коліщатка, що б ліжечко ставала нерухомим. Зустрічаються моделі, де коліщатка змінюються на дуги або на звичайні ніжки.
 4. Шарніри - найпоширеніший в наш час механізм заколисування. Це механізм, зроблений з міцного металу. При необхідності його можна зафіксувати, і ніжки стануть нерухомими. Він забезпечує ніжне заколисування малюка.

Дитячі ліжечка для новонароджених - ціна питання

Важливий й актуальний момент вибору. Крім високої якості, вітчизняні виробники забезпечують доступні ціни. Ліжечка без механізмів гойдання відносяться до нижньої цінової категорії, при цьому якість і використовувані матеріали на рівні з іншими моделями. Економія відбувається за рахунок вартості механізмів гойдання і/або їх установки. До найвищої цінової категорії відносяться ліжка-трансформери. Перевага в тому, що ви зможете використовувати їх не тільки в дитячому віці дитини, але і коли малюк досягне підліткового віку.

Всі батьки - майбутні і вже ощасливлені появою малюка, розуміють, що необхідно купити дитяче ліжечко. Київ, Львів, Одеса та Харків - ми доставимо Вам ліжечко в найближчі терміни в будь-яке місто і селище. При необхідності допоможемо вибрати модель і відповімо на питання, що цікавлять, оскільки, так само як і Ви, ми розуміємо, що міцний і здоровий сон відіграє величезну роль у правильному розвитку малюка.

Питання, що часто виникають про дитячі ліжка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі ліжка?
 • Ціна на Дитячі ліжка від 2 646 до 28 170 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі ліжка?
 • Дитячі ліжка Step 2

  Дитячі ліжка Гойдалка