В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Вимірювальна стрічка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні
Вимірювальна стрічка - це гнучка смужка з розміткою для вимірювання обхватів криволінійних поверхонь або вимірів як довгою рулеткою на 20 і більше метрів. Випускається як просто у вигляді вільної смуги, наприклад, для кравців або вимірів обхватів та об'ємів  для обчислення маси великої рогатої худоби, так і у вигляді котушок з механізмом повернення стрічки, для будівельників та ландшафтних дизайнерів.

Як підібрати вимірювальну стрічку

Вибір залежить від умов експлуатації і завдань для яких потрібно купити вимірювальну стрічку.
 1. Кравецькі сантиметри - це найпростіший варіант. Довжина найчастіше 150 см, головні критерії якості вона не повинна тягнуться і легко розплутуватися. Добре, коли є текстильна основа залита пластиком, чисто полімерні стрічки заплутуються, скручуються і легко рвуться.
 2. Вимірювальні стрічки для великої рогатої худоби і свиней. Пропорції і обхвати тіла тварин дають можливість обчислити живу вагу без зважування. Точність таких вимірів не абсолютна, але достатня. Адже якщо тварина важить 300-500 кг везти її кудись для зважування немає ні часу, ні можливостей. Тому купити вимірювальну стрічку для ВРХ вигідно і тим, хто займається відгодівлею тварин, і тим, хто займається закупівлею і транспортуванням. Існують таблиці перерахунку обхватів в живу вагу, і коротка розшифровка на самій стрічці. Причому для різних порід м'ясних молочних випускають різні стрічки зі своєю шкалою. Освоїти її дуже просто, ціна більш ніж доступна. Критерії якості стрічки для вимірювання:
  • достатня ширина щоб читалися всі позначення;
  • міцність і стабільність довжини – не повинна розтягуватися;
  • вологостійкість - стрічка не повинна змінювати розміри при намоканні.
 3. Вимірювальні стрічки для будівництва і ландшафтного дизайну. Тут найвища ціна за прилад і вимоги до якості матеріалу і допустимої похибки. Конструктивно це  котушка з руків'ям і механізмом згортання. Принципова відмінність від вимірювальної рулетки - це матеріал стрічки, найчастіше це скловолокно. Стрічка гнучка, тут немає поняття висунення до зламу. Крім більшої довжини (20-100 метрів) вимірювальні стрічки відрізняються кільцевим зацепом на кінці, а у багатьох моделей є загострений штир на корпусі самої котушки. Це дозволяє фіксувати обидва кінці інструменту, наприклад, зачепити кільце і рухатися з котушкою, а потім зробити штирем поглиблення увіткнути туди кілочок, змінити напрямок і рухатися далі.
Зверніть увагу на клас точності вимірювальної стрічки (вказується на початку біля зацепа). Адже на великій довжині може накопичитися значна похибка і, якщо для розмітки клумби кілька сантиметрів не критичні, то при розмітці несучих конструкцій  чи фундаментів це критично важливо.

Чи вигідно купити вимірювальну стрічку в інтернеті

Так, якщо мова не йде про товар, де вартість доставки вище ціни самого виробу. В інших випадках замовлення через інтернет вигідніше том що ви:
 • заощадите час, не потрібно нікуди ходити або їхати;
 • ціни нижчі в порівнянні з офлайн магазинами;
 • в інтернет-магазинах доступні вимірювальні стрічки великої довжини або високої спеціалізації, які в окремих регіонах можуть не продаватися взагалі.
Якщо виникли питання по наявності, характеристикам або щодо підбору вимірювального інструменту телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Питання, що часто виникають про вимірювальна стрічка:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Вимірювальна стрічка?
 • Ціна на Вимірювальна стрічка від 32 до 2 008 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Вимірювальна стрічка?
 • Вимірювальна стрічка DeWALT

  Вимірювальна стрічка Hardy

  Вимірювальна стрічка Intertool

  Вимірювальна стрічка Kapro

  Вимірювальна стрічка MasterTool