В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Журнальні столики

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Як організувати красиве місце для чаювання? Де розставити колекцію м’яких іграшок? Де розкласти журнали для відвідувачів, що очікують? Відповідь для всіх одна – цей різновид меблів називають «журнальний столик». Журнальні столики отримали свою назву через основну функцію – місце для кореспонденції. Вони настільки зручні, що стали незамінними в багатьох сферах нашого життя. На перший погляд це річ не першої необхідності, але по справжньому починаєш цінувати журнальні столики після їх придбання.

Журнальний столик – основні особливості

Особливістю всіх журнальних столиків є висота – вони значно нижчі робочих, обідніх столів та інших, проте вищі ніж столики для сніданку. Звичайно існують різновиди високих столів для газет, але це скоріше «виключення з правил».

Отже, які основні функції виконують журнальні столики?

 1. Зберігання кореспонденції, записних книг, брошур. Дана функція незамінна для офісів і підприємств , де відвідувачі, співробітники і партнери очікують своєї черги.

 2. Організація місця для чаювання і зони відпочинку. Між іншим, такі «куточки для відпочинку» часто стали організовувати на балконах.

 3. Місце для сумок і ключів у вітальні. Після організації такого куточку, зникає проблема «куди я вчора поклав ключі» чи буде можливість «звільнити руки» від сумок для того, щоб було зручно зняти верхній одяг і взуття.

 4. Підставка для телефону. На такій підставці буде де покласти блокнот з ручкою і записати інформацію зручно.

Варіантів ще багато – потрібна лише фантазія і потреба в організації відпочинку. Скільки задач допомагають вирішити журнальні столики! Але не можна забувати і про декор! Різновиди матеріалів виробництва, квітів і форм допоможуть підібрати варіант для будь-яких апартаментів.

Стіл журнальний – вибираємо такий, що підійде саме Вам

Як же правильно зробити вибір і зупинитися на покупці того чи іншого виду. Тут звичайно питання смаку, і в цьому плані радити не варто. До того ж завжди можна знайти декілька основ для вибору. Наприклад, питання:

 • Ви хочете скляний чи дерев’яний? А можливо металевий?

 • Форма журнального столику повинна бути круглою, овальною а можливо асиметричною?

 • Наявність коліщаток – чи він повинен їздити?

 • Який стиль кімнати в які буде стояти столик?

Дайте собі відповідь на ці питання. Потім знову погляньте на великий вибір журнальних столиків. Вдалося вибрати декілька «улюблених» моделей? А перед тим, як прийняти остаточне рішення, порадьтеся з рідними, колегами, і знайомими. І ось вибір зроблено.

Купити журнальний столик в інтернет-магазині

Наша задача підказати Вам, допомогти з вибором (якщо це буде потрібно)і організувати швидку доставку Вашого столику додому. Після покупки Ви будете ще довгий час дивуватися, як раніше відмовляли собі в такому комфорті, і будете впевнені, що покупка в інтернет-магазині це швидко, зручно та приємно!

Приємного читання і чаювання!

Питання, що часто виникають про журнальні столики:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Журнальні столики?
 • Ціна на Журнальні столики від 918 до 3 141 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Журнальні столики?
 • Журнальні столики AMF

  Журнальні столики Slipo