В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Обідні столи

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

В темпі сучасного життя так приємно зібратись всією родиною за вечерею чи за чашкою чаю і шматочком торту з друзями і просто поспілкуватися в real time, а не online. В такі моменти кухонні столи гають центральну роль в матеріальному сенсі слова. Саме за кухонним чи обіднім столом сидячи на зручних кріслах збирається ввечері вся родина. Тому не варто недооцінювати важливість даних меблів.

Купити обідній стіл – головні питання «форма і розмір»

Про розмір кухонного столу багато говорити немає сенсу – головне, щоб було достатньо місця для всіх членів родини, і залишилося вільне місце після його встановлення. А ось форма стільниці обіднього столу – це цікаве питання.

 1. Покупці зупиняють свій вибір на прямокутній формі стільниці, якщо кухня великого розміру, оскільки його можна зручно розташувати в кутку під стінкою. Хоча і в центрі столової буде виглядати органічніше. За прямокутним столом комфортно вміщається більша кількість людей, та й дістати страви з середини столу зручніше.

 2. Овальна форма обіднього столу теж користується популярністю. Овальні столи частіше за інші йдуть в комплекті м’яких куточків, та й виглядають красиво та елегантно. Але поставити такий стіл під стінку не дуже зручно. Тому варто враховувати наявність вільних квадратних метрів на кухні чи в столовій.

 3. На круглій формі стільниці варто зупинити вибір, якщо плануєте встановити обідній стіл в центрі кухні чи столової. Психологи стверджують, що кругла форма стільниці сприяє більш комфортному спілкуванню, завдяки тому, що виникає відчуття рівності. Не дарма легенда про Камелот стверджує, що король Артур збирав своїх лицарів саме за круглим столом для спілкування і прийняття важливих рішень.

 4. Квадратний обідній стіл також легко поставити під стінку чи в кутку, і в потрібний момент перенести в центр кухні. Але за ним вміщається менше людей, ніж за прямокутним чи овальним. Тому, якщо у Вас велика родина чи часто приходять друзі, краще зупинити свій вибір не на квадратній формі.

Обідній стіл – вибираємо матеріал

Потрібно сказати і про матеріали, з яких можуть бути зроблені обідні столи. Головне правило: вибирати матеріали, які легко мити, стійкі до вологи і витримують навантаження. Які матеріали використовують при виробництві кухонних столів?

 1. ДСП – з цього матеріалу виходять більш доступні за ціновою категорією столи, але менш довговічні.

 2. МДФ – більш міцний матеріал, який при належному догляді не втрачає своєї функціональності тривалий час.

 3. Масив дерева – одне слово «якість» повністю характеризує такі стільниці. Буде гарно виглядати на будь-якій кухні, єдиним виключенням цього є кухні в стилі хай-тек.

 4. Скло – зручний і практичний матеріал, за ним легко доглядати, стіл не деформується, оскільки матеріал не всмоктує вологу. Красиво впишеться в кухню в стилі хай-тек.

 5. Штучний чи натуральний камінь – міцний і довговічний матеріал, використовують для виготовлення дизайнерських столів. Але варто враховувати, що столи дуже важкі, тому встановлюються, як правило, стаціонарно.

Обідні столи – корисні поради при покупці

Нам важливо, щоб покупка була приємною не лише під час вибору, але і на протязі усього свого часу використання, тому ми і пропонуємо кілька корисних порад. Сподіваємося, що вони допоможуть вибрати те, що Ви шукаєте. Отже необхідно враховувати, щоб обідній стіл:

 1. Спеціалісти радять вибирати обідній стіл шириною 85-105 см. якщо стіл більш вузький, його важко сервірувати, а біль широкий не сприяє теплому спілкуванню.

 2. Для комфортної посадки відстань між столом і стіною повинна бути не менше 70 см. І в цьому випадку, якщо ніхто не буде ходити вздовж стіни.

 3. Велика кімната – великий стіл; маленька кімната – маленький стіл. Це золоте правило, яке повинно враховувати, щоб кухонний стіл не став головним, а Ваше переміщення по кухні не нагадувало «біг з перешкодами» чи «стрибки в довжину». Якщо площа приміщення маленька, а гостей приходить багато, вибирайте розкладний обідній стіл. Легким рухом руки за лічені хвилини він перетвориться з маленького обіднього столика в гостинний великий стіл.

 4. Інтер’єр – стіл повинен бути доповненням і гармонійно виглядати. Взагалі, покупка нових меблів – це гарна можливість розвивати талант дизайнера.

 5. Цікава заміна обіднім столам – столики для сніданку. Вони зручні, затишні та красиві. З ними можна влаштувати романтичний сніданок, обід чи вечерю. Чи просто пообідати в зручному кріслі під кадри улюбленого фільму.

І головна порада – не слухайте ніяких порад. Робіть самостійні висновки з усього прочитаного чи почутого і вибирайте те, що подобається Вам.

Питання, що часто виникають про обідні столи:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Обідні столи?
 • Ціна на Обідні столи від 1 002 до 28 199 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Обідні столи?
 • Обідні столи AMF

  Обідні столи Doros

  Обідні столи Special4You