В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Якщо у Вас є дачна ділянка, то Ви напевне створювали хоч маленький парничок. А щоб отримувати більше врожаю і як можна раніше, задумувалися про придбання або будівництво теплиці. Якщо так, то в нашому магазині Ви можете купити міні-теплицю через інтернет. І не тільки міні, під замовлення доступні повноцінні теплиці з полікарбонату, придатні для монтажу в них опалення і штучного освітлення.

Теплиці і парники – все що потрібно для вирощування ранніх культур

Отже, почнемо короткий огляд тепличного обладнання, яке є у нас в продажі:

  1. Міні-теплиці і парники. Складаються з міцних дуг, які втикають в грунт і укривного матеріалу з агроволокна чи плівки. Купити їх може кожен дачник, оскільки ціна співвідносна з відром свіжих огірків.
  2. Теплиці з полікарбонату – дозволяють вирощувати свіжі овочі, квіти і зелень з ранньої весни до пізньої осені. Міцний металевий каркас витримує вітер та сніг. Ціна на декілька порядків вища, в порівнянні з легкими парниками. Але якщо у Вас маленький чи середній бізнес з вирощування садово-городніх культур, то купити навіть декілька полікарбонатних теплиць вийде зовсім недорого.
  3. Ґрунтові субстрати. Природній ґрунт містить велику кількість гнилісних бактерій, швидко ущільнюється і не пропускає повітря і корисні речовини до кореневої системи. Тому для тепличного господарства використовуються штучні ґрунтові субстрати з кокосової стружки. У нас Ви можете купити пресовані брикети кокосового субстрату від прямого імпортеру, а тому недорого.

Купити теплиці і парники в інтернет-магазині «Побудуй»

Пропонуємо просто взяти і порівняти якість і швидкість обслуговування, а також наші ціни з іншими магазинами і садовими ринками.

Ми впевнені, що можемо запропонувати більш цікавий для Вас варіант. Якщо цікаво який, телефонуйте і запитуйте. Допоможемо вирішити всі питання з доставкою, а за комплексного замовлення і з монтажем, до того ж всією територією України.