В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Потрібно підготувати теплолюбні рослини і саджанці до наближення зими? Або потрібен парник для розсади навесні? В будь-якому випадку потрібно потурбуватись про надійне накриття для теплиць. Десь потрібна класична плівка, для великих теплиць потрібен міцний полікарбонат, а є ще нетканий матеріал з волокнистою структурою (спанбонд). Тут немає єдиного вірного рішення, у кожного варіанту своя ціна, і свої переваги.

Накриття для теплиць – основні функції

В сильний мороз рослини все одно охолоджуються, але вкриті рослини вистигають плавно, без шокової заморозки, що здатна знищити кореневу систему. Ціна сучасних укривних матеріалів окупається вже в перший сезон. Особливо це актуально для троянд та інших багаторічних квітів.

Для плавного входу в зиму потрібно:

 • припинити підкормку (кінець серпня, вересень);
 • обрізати зайві листочки (для квітів і кущів);
 • придбати накриття і захистити рослини (як саме накривати чи укутувати рослину залежить від конкретної культури).

Неткані покриття, типу агроволокна, в цьому відношенні поза конкуренцією, оскільки:

 • спанбонд пом’якшує перепад температур між нічними заморозками і полуденними відлигами;
 • захищає стебла від вітру і обледеніння, а також прямого контакту зі снігом;
 • залишається гнучким на морозі і може прослужити декілька сезонів.

Купити накриття для теплиць – основні види доступні в Україні

 1. Поліетилен – мінімальна ціна, продається скрізь, але він недовговічний, потребує провітрювання і стає крихким на морозі.
 2. Армований поліетилен – набагато міцніший, здатен пережити зиму. А якщо купити УФ-стабілізовану плівку, то вона прослужить до 3-4 сезонів.
 3. Скло – мало використовується в сучасності, через велику вагу, високу ціну і крихкість.
 4. Полікарбонат – міцний, довговічний і доступний за ціною матеріал. Гнеться за кімнатної температури, стійкий до подряпин, граду, самозатухаючі (не горить).
 5. Акрил – вищий показник прозорості, стійкий до ультрафіолету. Дешевший за полікарбонат, але поступається за міцністю, горючий.
 6. Неткане накриття – це скріплені між собою поліпропіленові волокна. Пропускає вологу і повітря, захищає від перепадів температур, граду. Ціна залежить від щільності і країни походження.

Якщо Ви вже вибрали накриття, яке влаштовує Вас за ціною і за властивостями, просто натисніть кнопку «Купити». Якщо потрібна консультація, телефонуйте. Допоможемо визначитися з вибором, і запропонуємо найзручніший спосіб доставки і оплати.