В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі гойдалки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Що може бути дорожче дитячого сміху і радісно сяючих очей? Порадувати дітей стає все складніше. Раніше цукерки вистачало, щоб подарувати дитині щастя. Тепер буває і машинки на радіоуправлінні замало. Але є один предмет, який завжди викликає захват і допомагає організувати веселі ігри на вулиці і в будинку - це дитячі гойдалки.

Вибираємо дитячі гойдалки

Перш ніж купити гойдалку для дитини, необхідно дізнатися про величезну різноманітність варіантів. Наша класифікація допоможе в цьому.

Перше, з чим необхідно визначитися - це розміщення. Від цього залежить форма і матеріал виробу. Дитячі гойдалки бувають:

 • для вулиці, дачі, саду;

 • для будинку або гри всередині приміщення.

Залежно від способу установки гойдалки розрізняють :

 • для підлоги (якщо говорити про вулицю, то можна сказати «наземні»);

 • підвісні.

Матеріал дитячої гойдалки - це один з найважливіших критеріїв вибору. Існують гойдалки:

 • пластикові;

 • металеві;

 • дерев'яні;

 • гумові;

 • з тканини.

Набір необхідних характеристик допоможе замовити оптимальну дитячу гойдалку. Тому визначитися з ними варто заздалегідь. До різновидів гойдалок також відносяться каруселі, гойдалки-балансири, у нас в каталозі вони знаходяться в сусідніх розділах для зручності вибору. Заходьте, вибирайте та оформляйте дитячий майданчик для ваших малюків.

Класичні й оригінальні гойдалки для дітей

Види і форми ігрових гойдалок залежать в першу чергу від віку дитини.

 1. Для новонароджених розробили товари, які допомагають розвивати м'язову масу, координацію рухів. Їх безпечно застосовують навіть для самих маленьких. Для малюків до року використовують гойдалки-стрибуни, дитячі шезлонги. Коли малюк вже самостійно впевнено сидить, йому можна подарувати класичні підвісні або підлогові гойдалки. Тільки за умови, що вони обладнані зручними спинкою і поручнями.

 2. Для дітей від року популярністю користуються як оригінальні гойдалки-трансформери, конячки, так і класичні моделі. Вони теж мають бути безпечними та комфортними. Зручна спинка і перила також необхідні.

 3. Для дітей старше 2-х - 3-х років важливі вже міцність і допустима вага гойдалки, зазначена виробником. Якщо гойдалка розрахована максимум на 10 кг, то не варто нехтувати рекомендаціями - це безпека вашого малюка! Для дітей старшого віку звертайте увагу на надійні опори, якість підвісних елементів, кріплення. Вони повинні витримати не тільки вагу вашої дитини, але і її бурхливу енергію.

Купити якісні дитячі гойдалки недорого - це цілком реально. Часто доводиться переплачувати тільки за ім'я виробника. Багато вітчизняних виробників роблять відмінні моделі з дерева, металу, тканин і вартість більше ніж доступна. Але й купувати перший-ліпший недорогий товар нерозумно, оскільки ціна безпосередньо впливає на якість і товщину матеріалу. Тому підходити до вибору потрібно з розумом! Не зайвим буде проконсультуватися з фахівцями різних магазинів. Фахівці інтернет-магазину «Побудуй» проконсультують Вас і дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, так що сміливо телефонуйте! Ми працювали з багатьма виробниками, як вітчизняними, так і зарубіжними, тому зможемо проконсультувати і порадити якісну продукцію.

Користь гойдалок для здоров'я і розвитку

Не можна забувати про користь активних ігор для здоров'я і розвитку дитини. Дитячі гойдалки допомагають:

 • тренувати і зміцнювати вестибулярний апарат;

 • поліпшити координацію рухів;

 • розвинути просторову орієнтацію;

 • зміцнити м'язи рук, ніг, спини, черевного преса.

Крім того, гойдалки допомагають заспокоїти нервову систему, витратити енергетичні запаси маленьких енерджайзерів і значно поліпшити настрій. Сміх, посмішки, сяючі оченята - безсумнівні супутники ігор на гойдалках.

Скільки коштує дитяча гойдалка і де купити?

Купівля в інтернет-магазині «Побудуй» - це зручно! Чому? Ми працюємо безпосередньо з перевіреними і відповідальними виробниками, тому ціна завжди є мінімальною. Магазин знаходиться в Києві, а вибрати і купити дитячі гойдалки можна в будь-якому куточку України. Доставка буде максимально швидкою і з мінімальною вартістю. Наші логісти аналізують різні варіанти доставки і пропонують вам найдоступніший і найзручніший. Наші представництва і складські приміщення в більшості великих міст України забезпечать швидку доставку в найвіддаленіші населені пункти. Телефонуйте, консультуйтеся, вибирайте! В інтернет-магазині «Побудуй» покупка буде приємною, а товар - якісним.

Питання, що часто виникають про дитячі гойдалки:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі гойдалки?
 • Ціна на Дитячі гойдалки від 418 до 1 935 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі гойдалки?
 • Дитячі гойдалки PalPlay

  Дитячі гойдалки Sportbaby

  Дитячі гойдалки Step 2