В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Спортивні комплекси

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Спортивні комплекси

Ви серйозно стурбовані наростаючою тенденцією переходу ваших дітей до малорухомого способу життя? Бажаєте бачити своїх улюблених спадкоємців в прекрасній фізичній формі і доброму здоров'ї? Може просто хочете порадувати дітей чудовим і корисним для них подарунком? У такому разі кращим рішенням для Вас буде купити дитячий спортивний комплекс для дому. Погодьтеся, можливість трохи розім'ятися відразу після сну, виконання домашніх завдань або роботи за комп'ютером буде дуже доречним для сучасних дітей, що так гостро потребують рухливості (потерпають від малорухомості). Ми з радістю порадимо Вам, на що слід звернути увагу, вибираючи дитячий комплекс для будинку, і які основні правила його встановлення.

Важливі характеристики дитячого гімнастичного комплексу

В першу чергу треба звернути увагу на висоту і матеріал, з якого виконаний спортивний комплекс.

 1. Металеві конструкції не занадто вимогливі до висоти стелі, оскільки легко регулюються.

 2. Висоту дерев’яних моделей можна змінювати тільки спилюючи стійки. Отже, якщо Ви збираєтеся встановити їх враспор між підлогою та стелею, то висота стелі вашої квартири не повинна перевищувати 2,7м.

Окрім цього, спочатку потрібно визначитися, де і як буде встановлений дитячий комплекс. Площу, що він займає, можна знайти в описі товару і заміряти її в квартирі заздалегідь. А також заздалегідь визначіться, які саме аксесуари Ви хочете бачити, адже дитячий спортивний комплекс може бути складений з найрізноманітніших снарядів:

 • брусів

 • гімнастичних кілець

 • турніка

 • гладіаторської сітки

 • канату і т.д.

Можна порадитися із цього приводу з самою дитиною, дозволивши йому вибрати те, що припаде до душі.

Правила установки дитячого спортивного комплексу.

Монтуючи враспор, не турбуйтеся про збереження підлогового покриття, просто підкладіть невелику підкладку з пластика і гуми - вони йдуть в комплекті. Закручуйте опорні болти дуже міцно, не забудьте протестувати стійкість конструкції перед початком експлуатації.

Установка враспор простіша і зручна, але, на жаль, вона не завжди можлива. Так, якщо у вас навісні стелі або стеля із гіпсокартону, доведеться скористатися способом кріплення до стіни. Для цього доведеться озброїтися перфоратором і виконати декілька отворів під шурупи. Пам'ятайте, що супутній товару кріпильний матеріал розрахований, як правило, на залізобетонні або цегляні стіни. Установка в дерев'яну стіну потребує саморізів по дереву.

Нехвилюйтеся, це зовсім не складний процес. Змонтувати дитячий спортивний комплекс просто, з цим впорається любий чоловік, який хоч трохи вміє тримати в руках будівельні інструменти. Ваші діти будуть вдячні Вам за такий дивовижний подарунок.

Питання, що часто виникають про спортивні комплекси:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Спортивні комплекси?
 • Ціна на Спортивні комплекси від 3 660 до 11 944 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Спортивні комплекси?
 • Спортивні комплекси Sportbaby

  Спортивні комплекси Step 2