В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Гімнастичні мати

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Рух - це життя. А активний рух і спортивні ігри - це здоров'я дітей і дорослих. Спортивні мати роблять спортивні вправи безпечними і зручними. Зарядка, прес, гімнастичні вправи - все це зручніше робити з їх допомогою.

З чого роблять гімнастичні мати?

В основі дві складові: внутрішній шар і зовнішнє покриття.

Зовнішній шар - це шкірозамінник або ПВХ. Такий матеріал відрізняється високою міцністю і зносостійкістю. Він забезпечить довговічність виробу. Основна функція внутрішнього шару - амортизація. Він повинен пом'якшити зіткнення тіла з підлогою. Друга важлива функція внутрішнього шару - теплоізоляція. Навіть взимку на підлозі без опалювання він повинен забезпечити комфортні спортивні заняття.

Наявність знімних чохлів, дозволяє швидко знімати його і мити при необхідності. Тому можна не турбуватись, що ваші малюки його забруднять.

Союз "спортуголок і гімнастичний мат" це безпечні спортивні ігри

Якщо Ви купили дитині дитячий спортивний куточок або шведську стінку, не варто забувати і про гімнастичний мат. Він не лише зробить спортивні ігри безпечними, але й різноманітними. Мат так само буде корисний і для дорослих. Адже він чудово підійде для домашніх тренувань, допоможе при зайнятті боксом, фізкультурою і фітнесом. Тому, купивши гімнастичний мат в комплекті зі шведською стінкою або спортивним комплексом для дитини, ви також і для себе організуєте зручну зарядку і вправи в домашніх умовах.

У інтернет-магазині Побудуй ви можете купити спортивні мати вітчизняних виробників. У нас в асортименті представлені мати різних забарвлень і розмірів. Вироби мають міцні переносні ручки і легку вагу, що гарантує вам їхню зручність і довговічність.

Питання, що часто виникають про гімнастичні мати:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Гімнастичні мати?
  • Ціна на Гімнастичні мати від 910 до 3 672 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Гімнастичні мати?
  • Гімнастичні мати KIDIGO

    Гімнастичні мати Sportbaby