В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Каркаси для ліжок

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Каркас для ліжка – це основний несучий елемент спального місця, на який укладається матрац. Від міцності, властивостей і якості основи залежить тривалість експлуатації ліжка, а також її зручність. Саме тому каркас, як правило, виготовляється з металу, а в середину встановлюються міцні дерев'яні ламелі для підтримки матраца й забезпечення правильного положення тіла під час сну.

У нашому інтернет магазині ви можете купити каркас будь-якого ліжка: односпального, полуторного, двоспального з шириною до 180 см!

Ефекти, які забезпечують представлені нами каркаси для ліжок

Правильне положення тіла під час сну, підтримка рівної лінії хребта забезпечується не тільки матрацом, а й основою ліжка. Дерев'яні ламелі створюють ортопедичний ефект, завдяки якому в будь-якому положенні під час сну, хребет прийме правильну форму. У свою чергу це покращує якість відпочинку, дозволяє під час сну повністю відновити сили, а не шукати зручне положення протягом тривалого часу.

У продажу можна знайти каркаси з ніжками, без ніжок або з додатковим комплектом підпір, які встановлюються по центру каркаса і запобігають провисанню матраца всередину, якщо ширина ліжка буде більше стандартної.

Купити каркас для ліжка з доставкою по Україні – "Побудуй"

Наш асортимент, безумовно, дозволить вам підібрати оптимальний варіант каркасу для ліжка, який буде відповідати вашим ціновим перевагам та іншими критеріям вибору. А якщо під час вибору у вас виникнуть проблеми, ми з радістю допоможемо вам, надамо більш детальну інформацію про продукцію. Не пропустіть можливість купити каркас для ліжка на нашому сайті за найбільш доступною ціною, а також з доставкою в будь-яке місто України!

Питання, що часто виникають про каркаси для ліжок:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Каркаси для ліжок?
  • Ціна на Каркаси для ліжок від 637 до 1 135 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Каркаси для ліжок?
  • Каркаси для ліжок AMF