В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі крісла

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Дитячі меблі повинні бути якісними і безпечними, а також красивими і зручними. А оскільки сучасні школярі проводять сидячи набагато більше часу, ніж колись їхні батьки, то до вибору комп'ютерного столу і дитячого крісла потрібно підходити особливо ретельно.

Найважливіше при виборі дитячого крісла

Крісло або стілець для дорослої дитині не підходить. Тому що на великому стільці дитина буде підбирати ноги під себе або сидіти, обнявши коліна, а це ризик виникнення: сутулості, сколіозу, погіршення зору.

Тому потрібно купити спеціальне крісло, в якому є:

  1. Роздільне регулювання спинки і сидіння (висота і відстань один від одного). Чим більше крісло зможе «вирости», тим довше воно прослужить.

  2. М'яка округла кромка сидіння - щоб не віджимати підколінні судини.

  3. Підлокітники - краще, коли їх немає. Без них дитина інстинктивно буде сидіти рівніше. Тим більше, що школяр - це не офісний працівник і сидіти за столом повинен не більше 1,5-2 годин.

  4. Купуйте крісла з безпечних матеріалів - перевірені виробники, наявність сертифікатів. Бійтеся виробів з заниженою ціною.

  5. Колір і наявність малюнка. По-перше, вибирайте крісло разом з дитиною, воно повинно йому подобатися. Тим більше що забарвлення на ціну не впливає. По-друге, світлі тони обшивки легко брудняться, іноді практичніше взяти коричневі або сині тони.

Важливіше ціни і дизайну дитячого крісла - підгонка по зростанню, щоб сидіти з правильною поставою було легше, ніж згорбившись. Тоді не потрібно буде робити зауваження: сядь рівно, не горбся і т.д.

Як купити дитяче крісло в інтернет-магазині «Побудуй»

Якщо ви відразу знайшли підходящу за ціною та характеристиками модель, то достатньо натиснути кнопку і замовлення буде сформовано автоматично.

Якщо потрібна консультація за якістю, термінами доставки/виготовлення дитячих або офісних крісел, телефонуйте. Наші фахівці допоможуть вибрати потрібний товар, узгодять зручний спосіб доставки та оплати.

У нас укладені прямі договори з фабриками-виробниками, тому ми можемо пропонувати меблі за мінімальною вартістю.

Питання, що часто виникають про дитячі крісла:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі крісла?
  • Ціна на Дитячі крісла від 779 до 2 546 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі крісла?
  • Дитячі крісла AMF