В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:

Каруселі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Згадайте, де ви найбільше проводили часу на подвір'ях, коли були дітьми. Напевно, в трійку лідерів увійдуть каруселі, гойдалки, гірки з драбинками та інші споруди, на яких ви з друзями висіли гронами. Сьогодні ігрові майданчики й дитячі гойдалки так само заповнені гучною і яскравою дітворою, як у Києві, так і по всій країні. Хоч і кажуть, що сучасних дітей складно відірвати від планшета або комп'ютера, у них вистачає часу на все, було б, куди докласти енергію.

Які каруселі краще вибрати для дітей

Каруселі бувають великі з електроприводом і музикою для парків розваг і містечок з атракціонами, а бувають звичайні на 4-6 місць, які діти розкручують самі або за допомогою дорослих. Ціна професійних і звичайних гойдалок відрізняється в кілька разів.

У нашому каталозі представлені побутові механічні моделі для дитячих садків, домашніх і дворових ігрових майданчиків. Спільно з пісочницями та спортивними комплексами гойдалки і каруселі допомагають розвинути хорошу координацію рухів, діти стануть спритними, міцними, навчаться ладити один з одним. А незабутнє відчуття радості від відчуття польоту і незвичайної свободи залишиться найяскравішим спогадом на все життя.

Якщо ви вирішили встановити у дворі каруселі з гойдалками і побачили, що в продажу стільки моделей, що очі розбігаються, рекомендуємо орієнтуватися на вік і кількість дітей, адже існують:

  1. Каруселі без сидінь з поручнями, кататися на яких потрібно стоячи. Це зовсім не означає, що вона гірша або примітивніша за інші, якщо на них найнижча ціна. Таке виконання розраховано на дітей 8-12 річного віку, які можуть розкручувати карусель самі, відштовхуючись ногою, а під час руху присідати або підніматися на поручнях, тим самим чудово тренується вестибулярний апарат, формується відчуття рівноваги і здатність прогнозувати свої дії. До того ж розвивається сила і витривалість. Купити таку модель краще за все як додаток до стандартних гойдалок і спортивного комплексу з турніками.

  2. Каруселі з поручнями або сидіннями – це безпечний і веселий варіант для дітей 7-9 років або спільного катання з батьками. Є варіанти з суцільною платформою або з гнутих труб. Виконання з платформою більш безпечне і зручніше, оскільки за рахунок більшої ваги має значну інерцію.

  3. По-перше, важлива міцність і надійність самого виробу адже якщо що-небудь буде зламане руками дорослої людини, дітьми воно буде зламано обов'язково.

  4. По-друге, чим менше отворів і вузьких пазів, куди легко засунути руку, ногу, голову і там застрягти, тим краще. Особливо між нерухомими і рухомими елементами конструкції.

  5. По-третє, особливо важливо надійно закріпити готові гойдалки з каруселями, турніками та іншими пристроями на самому майданчику. Основи мають бути забетоновані і витримувати 3-5 кратне перевантаження щодо нормального режиму експлуатації.

Безпека дитячих каруселей – на що звертати увагу

Важливо також встановити огорожу майданчика, особливо з боку проїжджої частини і організувати наявність травмобезопасного покриття.

Чому вигідно замовляти каруселі в інтернет-магазині?

  1. По-перше, це ціна. Багато компаній, які займаються виготовленням гойдалок, каруселей і турніків представлені в інтернеті. І ви можете онлайн ознайомитися з фото і характеристиками виробів.

  2. По-друге, майже у всіх виробників є можливість замовити виріб згідно з індивідуальним проектом, ціна при цьому рідко перевищує аналогічний за складністю стандартний зразок.

  3. По-третє, доставка. Не всі живуть у Києві та інших великих містах, де є можливість купити готову карусель в гіпермаркеті. Навіть якщо ваш будинок у невеликому селищі, ви можете без проблем замовити і встановити яскраву красиву карусель у дворі.

Якщо вам потрібна додаткова консультація щодо вибору – телефонуйте. А якщо ви вже визначилися з відповідною моделлю, просто натисніть онлайн кнопку «Купити», і заявка буде сформована автоматично. Наші менеджери узгодять усі питання щодо форми оплати і доставки.

Питання, що часто виникають про каруселі: