В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі пісочниці

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Пісочниці – один з найважливіших атрибутів життя кожної дитини. Саме з ними у кожного малюка пов'язано безліч яскравих, позитивних емоцій, окрім того під час гри відбувається розвиток пізнавальних процесів дитини. Пісочниці для дітей – незамінний атрибут дитячих ігор на вулиці. Хто посперечається, що дитяча гойдалка, дитяча гірка і пісочниця – незаменні для будь-якої ігрового майданчика або комплексу? І все-таки якусь користь дає дитині гра з піском, які бувають пісочниці і як вибрати найкращу для свого малюка?

Дитячі пісочниці сприяють творчому розвитку

Дитячі пісочниці з кришкою дозволять з радістю і комфортом грати вашому малюку на подвір’ї будинку або ж на дачі. Купити дитячу пісочницю – значить допомогти розвинути Вашій дитині такі якості, як:

 1. Дрібну моторику, яка розвивається під час маніпуляцій руками, будівель різних фігур, так само звичайного розсипання піску по відрах.

 2. Творчі здібності та індивідуальність, адже малюк може будувати і робити саме те, що йому подобається і хочеться, а так само вдосконалюватися в цьому.

 3. Окомір – кожен малюк зможе адекватно і раціонально оцінити кількість піску необхідного для кожного відерця.

 4. Посидючість, працьовитість, цілеспрямованість.

Пісок є досить незвичайним і притягаючим матеріалом, з якого можна зліпити і побудувати все що завгодно. Під час творчого процесу свідомість і мислення малюка розширюється, крім того прийнято вважати, що пісок забирає всю негативну енергію, адже не дарма побутує ціла ланка в лікувальній психоаналітиці, що отримала назву пісочної терапії. Пісок здатний вбирати в себе всю агресію, образи і злість, які як вода тікають від Вас, натомість даруючи спокій, моральну рівновагу, прекрасний емоційний стан.

Пісочниця з кришкою дає більше можливостей

На нашому сайті «Побудуй» представлений великий вибір дитячих пісочниць з кришкою, які стануть незмінною умовою гарного настрою для Вашого малюка. Великий асортимент виробників пропонує запаморочливий каталог моделей, які розрізняються не тільки за ціновою політикою, а й за розмірами навіть матеріалом. Найчастіше зустрічаються вироби, виконані з високоякісного пластику, дерева або ж металу. Всі моделі розрізняються за геометричними розмірами, мають різноманітні форми і відмінну функціональність.

Висока якість дитячих пісочниць в Україні

Ми пропонуємо найбільш оптимальні, спеціально підібрані моделі дитячих пісочниць у Києві. Дані товари, виготовлені з міцного екологічного пластику, який був випущений за допомогою інноваційної технології ротаційного формування, що дало можливість надавати продукту будь-яку колірну гамму, її яскравість і насиченість. Висока якість товару дозволяє бути впевненим на всі 100% в надійності і довговічності виробу, який не буде тьмяніти під впливом ультрафіолетових променів сонця, що позбавить Вас турбот про щорічне фарбування, як того вимагають класичні, дерев'яні вироби. Висока стійкість до будь-яких температур, а так само 100% антикорозійні якості, зроблять Ваш вибір виправданим і раціональним!

Питання, що часто виникають про дитячі пісочниці:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі пісочниці?
 • Ціна на Дитячі пісочниці від 2 до 13 202 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі пісочниці?
 • Дитячі пісочниці Maxpol

  Дитячі пісочниці PalPlay

  Дитячі пісочниці Sportbaby

  Дитячі пісочниці Step 2