В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Батути

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

На сьогоднішній день в інтернет-магазинах можна знайти широкий асортимент батутів для активного відпочинку і веселого проведення часу. Стрибки на батуті допомагають стабілізувати роботу серцево-судинної системи, коригувати фігуру і просто отримувати позитивні враження. Крім того, під час використання батута можна непогано розвинути власний вестибулярний апарат і підвищити витривалість. За рахунок цих якостей покупка подібного виробу буде не тільки вигідною, але і корисною інвестицією.

Різновиди батутів

Обираючи батут основна маса потенційних покупців звертає увагу на дитячі і підліткові моделі. Дітям досить складно всидіти на одному місці, тому подібна установка дозволить активно і весело проводити вільний час, витрачаючи велику кількість енергії і зміцнюючи своє тіло.

Більшість ігрових моделей орієнтовані на прості стрибки, тому являють собою спеціальний манеж, огороджений сіткою. Додатково в продажу можна зустріти надувні вироби у формі різних фігур, тварин і замків. Перевагою надувних батутів буде висока мобільність, простота установки і легка вага.

Якщо ж виріб підбирається для дорослої людини, то краще за все звернути увагу на аматорські, спортивні або професійні моделі з захисною сіткою. Подібні моделі часто можна зустріти в різних спортивних центрах, але вони підійдуть для використання в будинку або квартирі. Висота таких виробів зазвичай не перевищує позначку в 50 см, а діаметр 90-140 см, що дозволяє зручно зберігати і використовувати батут у квартирі.

Купити вибрати і купити батут?

Сучасний ринок пропонує купити батути різних конструкцій і форм, що може легко збити покупця з пантелику. Тому перш ніж зупинити свій вибір і купити ту чи іншу модель, необхідно ретельно вивчити всі основні характеристики:

 • бренд;

 • тип;

 • висота сітки і батута;

 • форма;

 • максимальне навантаження.

Спочатку слід визначитися з місцем, де буде встановлений інвентар, адже для вулиць і приміщень призначені різні варіанти товару. І якщо з висотою захисної сітки і самого корпусу батута зазвичай питань не виникає, то параметр вантажопідйомності часто викликає затримку. Якісні зразки здатні витримувати від 100 до 180 кг.

Питання, що часто виникають про батути:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Батути?
 • Ціна на Батути від 1 590 до 48 314 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Батути?
 • Батути Home Decor

  Батути KIDIGO

  Батути Salta