В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Дитячі ігрові комплекси

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Ігри на свіжому повітрі однозначно необхідні молодому організмові. Але що робити, якщо замість дитячого майданчика у дворі гола земля та пара розбитих іржавих гойдалок?

На жаль, дитячі ігрові комплекси є далеко не при кожному будинку. Тим більше складно організувати дозвілля чада тим, хто живе в приватному секторі. Що ж, на щастя, рішення є. Більше не потрібно чекати милості від муніципальної влади, замість цього можна самостійно купити свій невеликий дитячий ігровий майданчик і встановити його у себе на подвір’ї. Вашій дитині більше не доведеться нудьгувати, замість цього вона зможе гратися на безпечному спортивно-ігровому комплексі, завжди перебуваючи у вашому полі зору.

Як вибрати дитячий ігровий майданчик?

Різні моделі включають різні аксесуари, але є основні, які зустрічаються практично в усіх товарах цього типу:

 • гірка для скелелазіння;

 • сходи;

 • різноманітні дитячі гойдалки;

 • дитяча гірка;

 • пісочниця.

Уже цього набору достатньо, щоб розважити вашу дитину під час денної прогулянки. Додаткових аксесуарів більш ніж достатньо: канати, мотузкові сходи, турніки, гімнастичні кільця, гладіаторські сітки, турніки-рукоходи і навіть ігрові будиночки. При бажанні можна облаштувати на подвір’ї справжній парк розваг в мініатюрі.

Надійні та якісні дитячі ігрові комплекси

Представлені в каталозі варіанти відрізняються високою якістю виготовлення, продуманою конструкцією і високою якістю матеріалів. Як правило, ігрові комплекси виконані з міцної сосни, ретельно обробленої антисептиком. Це абсолютно безпечно для здоров'я дитини, зате значно подовжує термін служби дерева. На всю продукцію є гарантія.

При всіх цих перевагах вартість дитячого ігрового комплексу відносно невисока. Найдорожчий з них коштує менше, ніж сучасний комп'ютер, сидячи за яким діти і так проводять левову частку часу, з огляду на тенденції розвитку технологій, їм доведеться просидіти за ним більшу частину життя. Чи не краще подарувати їм радість спілкування на свіжому повітрі під час ігор на подвір’ї, поки вони ще маленькі діти і вміють радіти простим речам?

Питання, що часто виникають про дитячі ігрові комплекси:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу Дитячі ігрові комплекси?
 • Ціна на Дитячі ігрові комплекси від 10 282 до 87 750 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі Дитячі ігрові комплекси?
 • Дитячі ігрові комплекси Sportbaby

  Дитячі ігрові комплекси Step 2