В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Спортивні куточки

Спортивний куточок один з найпоширеніших подарунків дітям, не тільки на свято, але й просто так. Завдяки їм діти ростуть здоровими, активними, витривалими. Як же не заплутатися в цьому морі запропонованих варіантів і вибрати кращий?

Купити спортивний куточок - поради щодо правильного вибору

Перш ніж зробити остаточний вибір шведської стінки або м'якого модульного комплексу, необхідно відповісти собі на деякі питання:

 1. Якої висоти він повинен бути?

 2. Як багато місця ви готові відвести для нього в будинку? Спортивний куточок в квартирі може бути у вигляді простої шведської стінки або комбінований - з рукоходом і гладіаторською сіткою

 3. Ще більше звузити вибір допоможе матеріал виробу. Він може бути з бука, сосни, металу, тканини. Одна модель, хоч і з різних матеріалів, розрахована на однакову вагу. Тому різниця, з якого матеріалу спортивний куточок, не дуже суттєва. Але, якщо ви розумієте, що Ваш тато або гості обов'язково будуть випробовувати спортивний куток на міцність, можна перестрахувати себе, вибравши бук або метал.

 4. Для кого призначений дитячий спортивний куточок? Якщо дівчинці, то можна вибрати різнобарвний варіант. Якщо для групи дітей, то можна купити шведську стінку з рукоходом і гладіаторською сіткою. Для хлопчиків потрібно подбати про максимальний вибір аксесуарів: кільця, мотузкові сходи, турнік, дошка для пресу - все це принесе їм неабияку радість. Для найменших є спортивні куточки для малюків.

Аксесуари для дитячих спортивних куточків

Ще одне з важливих питань - це аксесуари та додаткове обладнання. Вони можуть, як входити в комплектацію, так і купуватися окремо. Це такі предмети як:

 • канат

 • гімнастичні кільця

 • мотузкова драбина

 • турніки і бруси

 • дошка для преса

 • гладіаторська сітка

 • трапеція

 • гойдалки

 • тренажер для спини

 • роликова доріжка

А гімнастичні мати максимально захистять Вашу малечу від ударів та синців.

Про що потрібно не забути при спорудженні спортивного куточка?

Діти дуже люблять кататися на трапеції або канаті, і чим сильніше, тим веселіше. Амплітуда розгойдування може бути більша, ніж ми розраховували спочатку. Тому на відстані метра-двох від спортивної стінки потрібно прибрати всі меблі. Спортивний куточок бажано не ставити біля вікна.

Якщо у вас буде знімний турнік і дошка для пресу, будьте готові, що знімати і вішати їх доведеться по кілька десятків разів на день, отже знаходитися вони повинні недалеко.

Катаючись на кільцях, малюки люблять зістрибувати.

Не завадить покласти мат, щоб серце не замирало щоразу після такого гімнастичного елементу. Обов'язковим атрибутом будь-якого спортивного куточка також є фотоапарат з хорошою картою пам'яті і чудові веселі фотографії вам забезпечені.

Веселих вам спортивних моментів!