В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Ціна
Від
До
2830
19900

М'які ігрові модулі та тренажери

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Правильний розвиток і виховання дитини - це завдання кожного з батьків. Якщо вихованням батьки займаються самостійно, то в розвитку як інтелектуальних та фізичних складових особистості велику роль відіграють дитячі спортивні куточки та ігри. Особливо важливо в іграх робити акцент на розвиток дрібної моторики, тактильної чутливості, ну і, звичайно, комунікабельності. Саме такий розвиток допомагають забезпечити м'які модулі і тренажери.

М'які ігрові тренажери - безпечні спортивні ігри

Спортивні ігри розвивають, але важливо зробити їх безпечними навіть для найменших спортсменів. Саме для безпечного розвиваючого спортивного заняття були створені м'які модулі і тренажери. Перше, що гарантує безпеку- це матеріали.

 • Внутрішній каркас складається з поролону - об'ємного, м'якого і легкого матеріалу. Падіння на модулях завжди м'яке, а якщо якийсь елемент впаде на дитину, то не травмує її. Це дозволяє створювати великі деталі. Ігрові елементи безпечні навіть для спортивних ігор.

 • Зовнішня обшивка - полімерна тканина. Вона зносостійка та вологостійка. Завдяки такій обшивці легко проводити вологе прибирання, навіть за допомогою дезинфікуючих засобів. Використовуючи різноманітні ігрові тренажери (м'які і надувні) створюють безпечні ігрові кімнати. Їх обладнують:

 • в розвиваючих центрах, дошкільних закладах і школах;

 • в лікувальних, реабілітаційних і профілактичних центрах;

 • в торгових і розважаючих центрах для створення ігрових розвиваючих кімнат і кімнат, де батьки можуть на час покупок залишити дитину;

 • на присадибних ділянках, дачах і в квартирах.

У будинку батьки встановлюють як набори елементів, так і окремі м'які тренажери, вподобані малюком. Також доповнюють спортивний куточок сухим басейном з кульками або модульними конструкторами.

Основи вибору м'яких модулів

Щоб купити найкращий дитячий ігровий модуль, треба враховувати характеристики елементів, кольори обшивки і найголовніше - смак дітей. На які характеристики, окрім матеріалів, варто звернути увагу? 

Різновиди м'яких модулів -  існує велика кількість деталей, різноманітних форм, призначення і розвиваючої дії на організм. Серед найпопулярніших у дітей розвиваючих модулів варто відмітити:

 • смуги перешкод - розвивають спритність, комунікабельність;

 • гойдалки і колоди - для тренування рівноваги і вестибулярного апарату;

 • тунелі - краща зарядка для м'язів і хребта;

 • різні ігрові тренажери, трампліни, бар'єри - для профілактики плоскостопості, зміцнення і розвитку м'язової маси;

 • гірки, будиночки і вежі - улюблені модулі більшості дітей;

тренажери, що складаються з окремих модулів, - допомагають організувати естафети, створювати різні тренажерні конструкції, залежно від виду гри або спортивних вправ.

Додаткові критерії вибору ігрових модулів і тренажерів

Кольори обшивки - тут справи з вибором простіші. Для найменших рекомендують вибирати основні кольори - червоний, синій, зелений, жовтий і т.д. Це допоможе легко, у формі гри, вивчити кольори. А решта - це вже смак дітей, батьків або стиль призначеної кімнати. 

Вільне місце або місце, вибране для ігрового куточка. Цей критерій впливає на розмір відповідного м'якого модуля, і кількість елементів.

Ціна - передбачений кошторис також визначає остаточний вибір м'якого тренажера і кількість деталей.

Усі перераховані м'які модулі і тренажери розвивають комунікабельність, вміння спілкуватись, допомагають впоратися з бурхливою енергією і фантазією. Якщо серед запропонованих ігрових модулів і тренажерів ви не знайшли потрібного кольору обшивки або розміру, ми замовимо такий, що підходійде саме під ваші критерії вибору.

Питання, що часто виникають про м'які ігрові модулі та тренажери:

 • ❓ Яка вартість товарів з розділу М'які ігрові модулі та тренажери?
 • Ціна на М'які ігрові модулі та тренажери від 2 830 до 19 900 грн.
 • ❓ Які популярні бренди в розділі М'які ігрові модулі та тренажери?
 • М'які ігрові модулі та тренажери KIDIGO