В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)
Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)
Характеристики та опис Відгуки
1 264 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити Купити в 1 клік

Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)

Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)
Код товару: 309778
Код товару: 309778
Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)
Щільність матеріалу 300 г/м²
Цена: 1 264 грн/шт. В наличии
1 264 грн/шт.
Ціна вказана з ПДВ
Купити
Купити в 1 клік
Купити в кредит
У зв'язку з високим завантаженням Call-центру просимо оформляти замовлення через корзину. Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення.

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики та опис
Відгуки
Бренд: Руно
Матеріал чохла: Мікрофібра
Тканина: Мікрофібра
Склад тканини: 100% поліестер
Наповнювач: Силіконове волокно
Склад наповнювача: 100% поліестер
Сезон: Демісезон
Розмір ковдри, см: 200x220
Розмір ковдри: Євро двоспальне
Основний колір: Сірий
Тип малюнка: Орнамент, в'язка
Упаковка: Пакет ПП
Особливості: Щільність матеріалу 300 г/м²
Країна бренду: Україна
Штрихкод: 2000009625424
Артикул виробника: Р322.52_Grey Braid

Зимова ковдра Руно 200х220 см (Р322.52_Grey Braid)

Спальний аксесуар у євро-розмірі спеціально створений для тих, хто цінує практичність, безкомпромісне тепло та бездоганний стиль спального місця. Виріб розрахований на холодний сезон і має високий ступінь теплоємності (чотири зірки з п'яти). Наповнювачем є силіконізоване волокно (100% поліефірне волокно) оптимальної щільності 300 г/м².

Особливості ковдри Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)

  • Силіконізований шар має об'ємну, пружну структуру, бездоганно утримує тепло тіла і миттєво відновлює форму після стиснення.
  • Така антиалергена ковдра Руно не вбирає запахи, не накопичує пил і не створює умов появи пилових кліщів.
  • Чохол пошитий із бархатистої, приємної до тіла мікрофібри щільністю 300 г/м².
  • Тканина відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до стирання та відмінною повітропроникністю.
  • Стьобана євро ковдра оформлена надійною фігурною стібкою, яка рівномірно розподіляє силіконовий наповнювач по всій площі 200х220 см, запобігаючи його збиванню в грудки або зсуву до країв.
  • Естетичний сірий колір із візерунком Grey Braid надає текстилю сучасного та охайного вигляду.
Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid) поставляється в зручній захисній упаковці (пакет ПП), що захищає її від пилу та забруднень. Купити зимову ковдру Руно 200х220 означає подарувати собі і своїм близьким затишок, тепло і здоровий щоденний сон. Вибір якісного текстилю великого формату - це найкращий спосіб гарантувати повноцінний зігріваючий відпочинок на двоспальному ліжку.


Схожі товари


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid):

  • ❓ Яка ціна товару Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)?
  • Ціна товару Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid) – 1 264 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Ковдра Руно 200х220см (Р322.52_Grey Braid) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; 52_Grey Braid) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";