В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0


Схожі товари

Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)
Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)
Характеристики та опис Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)

Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)
Код товару: 315171
Код товару: 315171
Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)
Захист від випадкового вмикання, безщітковий двигун, ергономічне руків’я, алюмінієва штанга
Цена: 3 277 грн/шт. Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики та опис
Відгуки
Бренд: Vitals
Живлення: Акумулятор
Потужність, Вт: 540
Тип акумулятора: Літій-іонний Li-ion
Напруга акумулятора, В: 36
Ємність акумулятора, А / ч: 4
Розташування двигуна: Нижня
Максимальні обороти двигуна, об / хв: 6000
Штанга: Пряма
Діаметр штанги, мм: 26
Ріжучий елемент: Ліска / Ніж
Ширина скошування (Жилка), мм: 390
Діаметр волосіні, мм: 2
Ширина скошування (Ніж), мм: 305
Ремінь: Плечовий
Вага, кг: 4,42
Комплектація: Волосінь, котушка з волосінню, тример садовий, інструкція, дисковий ніж, наплічний пасок, без акумулятора та зарядного пристрою
Особливості: Захист від випадкового вмикання, безщітковий двигун, ергономічне руків’я, алюмінієва штанга
Країна бренду: Латвія
Артикул виробника: 243064

Акумуляторний садовий тример Vitals AZT 3654a BL - висока продуктивність для догляду за будь-якою ділянкою

Акумуляторний тример Vitals AZT 3654a BL розроблений для ефективного догляду за газонами, садовими та присадибними територіями, а також для скошування трави, бур'янів і густої рослинності. Модель працює від акумуляторної системи 36 В (2×18 В), що забезпечує збільшену потужність і тривалий час автономної роботи без необхідності підключення до електромережі. Інструмент постачається без акумуляторів і зарядного пристрою, тому стане чудовим вибором для користувачів акумуляторної платформи Vitals. Тример оснащений сучасним безщітковим електродвигуном потужністю 540 Вт, який відрізняється високою ефективністю, низьким енергоспоживанням і тривалим терміном служби. Завдяки відсутності вугільних щіток двигун практично не потребує обслуговування, працює тихіше за традиційні моделі та зберігає стабільну продуктивність навіть за високих навантажень. Для різних умов експлуатації передбачено два режими швидкості обертання — 5000 і 6000 об/хв, що дозволяють підібрати оптимальну потужність для м'якої газонної трави або густішої рослинності. Модель підтримує два варіанти різального обладнання. Для регулярного догляду за газоном використовується волосінь діаметром 2 мм із шириною скошування 390 мм, а для боротьби зі щільними бур'янами та жорсткою травою передбачений міцний дисковий ніж діаметром 305 мм. Таке рішення робить тример універсальним інструментом для більшості робіт із благоустрою території.

Продумана конструкція для зручної та безпечної роботи

Vitals AZT 3654a BL оснащений міцною цільною алюмінієвою штангою діаметром 26 мм, яка відрізняється високою жорсткістю, стійкістю до деформацій і корозії. Нижнє розташування двигуна забезпечує гарне балансування конструкції, завдяки чому знижується навантаження на руки та підвищується комфорт під час тривалої роботи. Ергономічна рукоятка сприяє впевненому утриманню інструмента, а наплічний ремінь, що входить до комплекту, допомагає рівномірно розподілити вагу тримера. Завдяки цьому навіть обробка великих ділянок стає менш виснажливою. Для додаткової безпеки передбачена система захисту від випадкового ввімкнення, яка запобігає ненавмисному запуску двигуна. Корпус і захисний кожух виготовлені з міцного ударостійкого ABS-пластику, що надійно захищає внутрішні механізми від механічних пошкоджень і зовнішніх впливів. Низький рівень вібрації та шуму робить роботу комфортнішою і дозволяє використовувати інструмент тривалий час без вираженої втоми. Акумуляторний тример поєднує високу продуктивність, мобільність і сучасні технології. Живлення від двох акумуляторів 18 В забезпечує потужність, порівнянну з більш продуктивними моделями, при цьому зберігаються всі переваги акумуляторної техніки - відсутність вихлопних газів, мінімальний рівень шуму та свобода пересування. Вага моделі становить лише 4,4 кг, що робить інструмент зручним як для обробки відкритих ділянок, так і для скошування вздовж парканів, дерев, доріжок і бордюрів. Vitals AZT 3654a BL стане чудовим вибором для власників приватних будинків, дач і садів, яким необхідний надійний акумуляторний тример для регулярного догляду за територією. Поєднання безщіткового двигуна, двошвидкісного режиму роботи, універсальної різальної системи та міцної конструкції забезпечує високу ефективність, довговічність і комфорт експлуатації.



Супутні товари


Хіти продажів

Питання, що часто виникають про Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064):

  • ❓ Яка ціна товару Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)?
  • Ціна товару Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064) – 3 277 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064)?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064) в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Тример садовий акумуляторний Vitals AZT 3654a BL (243064) є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";