В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0


Схожі товари

Насадка для пилососів Electrolux ZE155
Насадка для пилососів Electrolux ZE155
Характеристики Відгуки
Немає в наявності
Повідомити про наявність

Насадка для пилососів Electrolux ZE155

Насадка для пилососів Electrolux ZE155
Код товару: 277591
Код товару: 277591
Насадка для пилососів Electrolux ZE155
Комбінація щітки та гумових смужок збирає вовну з усіх поверхонь, включаючи ваш автомобіль, Вони глибоко проникають у м'які меблі, дозволяючи видалити шерсть тварин із важкодоступних місць
Цена: 1 722 грн/шт. Нет в наличии
Немає в наявності
Повідомити про наявність
Всі характеристики
Швидка доставка
Нова пошта
Meest Express
Укрпошта
Delivery
Кур'єрська доставка по Києву та області
Самовивіз
Способи оплати
Оплата при отриманні
Оплата готівкою (при самовивозі)
Оплата карткою на сайті
Оплата на розрахунковий рахунок
Оплата частинами Оплата частинами - 0Оплата частинами - 1Оплата частинами - 2
Характеристики
Відгуки
Бренд: Electrolux
Вид: Насадки
Насадки: Підлога / килим
Колір: Чорний
Особливості: Комбінація щітки та гумових смужок збирає вовну з усіх поверхонь, включаючи ваш автомобіль, Вони глибоко проникають у м'які меблі, дозволяючи видалити шерсть тварин із важкодоступних місць
Країна бренду: Швеція
Країна виробництва: Китай
Штрихкод: 7319599038428
Артикул виробника: 26205

Питання, що часто виникають про Насадка для пилососів Electrolux ZE155:

  • ❓ Яка ціна товару Насадка для пилососів Electrolux ZE155?
  • Ціна товару Насадка для пилососів Electrolux ZE155 – 1 722 грн..
  • ❓ Які є варіанти доставки товару Насадка для пилососів Electrolux ZE155?
  • Доставка поштовими перевізниками – по Україні; доставка нашою кур’єрською службою – по Києву. Ви також можете забрати товар самовивозом у містах Київ та Ірпінь.
  • ❓ Які є способи оплати товару Насадка для пилососів Electrolux ZE155?
  • Цей товар можливо сплатити при отриманні; по повній або частковій передоплаті на розрахунковий рахунок; при оформленні замовлення на сайті можлива оплата через Приват24 або LiqPay.
  • ❓ Чи є можливість повернути або обміняти товар Насадка для пилососів Electrolux ZE155?
  • У випадку, якщо товар не підійде вам за будь-якими характеристиками – згідно законодавства, ви можете повернути його протягом 14 днів. Обміну та поверненню підлягають товари, які: не мають механічних пошкоджень; не мають слідів неправильного монтажу чи експлуатації; мають дійсний гарантійний термін з продажу. Також врахуйте, що: поверненню та обміну не підлягають такі товарні групи: білизна (у тому числі постільна); зубні щітки (зокрема електричні); апарати для гоління (зокрема електричні); товари для новонароджених (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
  • ❓ Чи можливо купити товар Насадка для пилососів Electrolux ZE155 в кредит або розстрочку?
  • В нашому магазині є можливість купівлі з оплатою частинами в банках "А-банк, 3 місяця"; "ПриватБанк, 3 місяця"; "Монобанк, 3 місяця"; Для товару Насадка для пилососів Electrolux ZE155 є можливість оформлення кредиту у банках "OTP банк, 10 місяців"; "Сенс Банк, 24 місяця";